Wpis z mikrobloga

@nicky_santoro: Pokój będzie miał, ale na pewno nie ładny i nie o dobrym standardzie. Jeździsz często do Zakopanego albo znasz właścicieli pensjonatów? Nie podważaj tego co mówię, bo chyba wiem lepiej. Już widzę jak zachłanny góral wynajmuje pokój za 40zł. Owszem na pewno coś znajdzie za taką kwotę, ale już widzę jaki standard... Ktoś chce zapłacić 40-60 zł i mieć Wi-Fi aneks kuchenny, łazienkę w pokoju i co jeszcze? Za 40-60
@nicky_santoro: Tak, tak już widzę. Po 1 nie kolego, bo facetem nie jestem po 2 jak nie znasz właścicieli pensjonatów, albo nie mieszkasz w Zakopcu, to proszę Cię stul dziób. Swoją drogą skoro można znaleźć pokój z łazienką, wi-fi, aneksem kuchennym, ładny za 40-60zł to dawaj ofertę z chęcią skonfrontuję z rzeczywistością jaką ja znam. No i nie zapominajmy, że w sezonie jakim jest lipiec.
@kwiatuszek789:
XD zaraz ci żyłka pęknie .
Możesz wierzyć albo nie, ale rok temu za 35 za dobę miałem pokoik z łazienką, widokiem na Giewont, wifi i aneksem u babuszki 500m od centralnego PKSu.
Prawda- podłoga skrzypiała, ściany po 2mm, a wifi miało słaby zasięg.
Polecam wypoczynek u Państwa Migiel. Kawałek od centrum (Stara Pardałówka). Cisza i spokój z widoczkiem na góry. Niemal odludzie. Jest czysto, że można jeść z podłogi. Mój stały punkt noclegowy od 2008 r. corocznie. Www.migiel.pl.
@kwiatuszek789: co ty #!$%@? dziolcha XD nie wydupil cie chlopak czy jestes 30letnia dziewica z wasem pod nosem ze tak naskakujesz na osoby? To ze ty szukasz czegos za 100zl albo twoj stary wynajmuje na wsi agroturystyke z przerzucaniem gowna za 100 zl to nie znaczy ze wszedzie tak jest. wlasnie wrocilem przed chwila z zakopca fakt faktem moze jeszcze sezonu w pelni nie ma ale praktycznie 2km od krupowek, 5
@sqeern: polecam hotel hyrny, wychodzi ok. 65 zł ze śniadaniem, pokoje w dobrym standardzie jak i łazienka, wifi jest, parking blisko do krupówek i przystanków na kuźnice oraz palenice