Wpis z mikrobloga

Austria powiedziała "nie" dla małżeństw jednopłciowych - brawo!

http://www.gaystarnews.com/article/austria-votes-against-gay-marriage190615


Welcome to fascist, hateful, retarded, homophobic Austria ladies and gentlemen! Primates and primitive pygmies living in the 21st century. A country and people held captive by its redundant and insane government.


Komentarze homoseksualistów bez względu na narodowość wyglądają tak samo

#lgbt #4konserwy
  • 75
  • Odpowiedz
@pijanstwo: Co za gówno-myślenie. To nie gnębienie jakiejś grupy, ale pozostawanie w zgodzie ze swoimi przekonaniami. Nie masz prawa kwestionować czyjegoś prawa do posiadania własnej definicji małżeństwa.
  • Odpowiedz
Nie masz prawa kwestionować czyjegoś prawa do posiadania własnej definicji małżeństwa.


@eMac1ek: No właśnie Ty też kwestionujesz czyjeś prawo do jego własnej definicji.
Logika motzno.
  • Odpowiedz
@pijanstwo: Kiedy kwestionuję? Wykoncypowałeś to na podstawie tego, że skoro dopuszczam definicję małżeństwa konserwatywnych Austriaków, to nie mogę dopuszczać definicji homoseksualistów? Błąd- nigdzie nie twierdzę, że nie mają oni prawa do własnej definicji.
  • Odpowiedz
@pijanstwo: xD Dopuszczam czyjeś prawo do własnej definicji małżeństwa- homoseksualistów, jak i konserwatystów. Koniec kropka. Na tym stanąłem w moim wywodzie, a wszelkie próby wmówienia mi "próby gnębienia" są bezcelowe- nie napisałem nawet kto ma rację.
  • Odpowiedz
@pijanstwo: to wytłumacz kolego na jakiej podstawie powinno się wprowadzać "małzeństwa" homoseksualne? Ja bym chciał mieć 3 żony, więc żądam poligamii. Dodam że małżeństwo dotyczy związku kobiety i mężczyzny. Jesli homosie chcą mieć coś w tym stylu niech wymyśla jakąś swoją nazwe związku ludzi o tej samej płci
  • Odpowiedz
@eMac1ek:
Nie mówię o ideologii tylko o znaczeniu pojęć. Środowiska QWEERTY chcą zmieniać definicję słowa które oznacza coś zupełnie innego. Dlaczego nie wymyślą sobie nowego słowa np. gejeństwo. Mogliby zawierać związki gejeńskie, a nie wypaczać pojęcia które istnieją od tysiącleci.
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: Na takiej jaka już była kiedyś czyli żadnej. Jak na ironię, to właśnie w Austrii cysorz Józef wprowadził śluby cywilne. Po co? Do dziś nie wiem. #!$%@?ć śluby cywilne i niech zostaną kościelne czy to u katolików w kościele czy w kaplicy Elvisa. Każdy sobie wybierze. Będą się mogli hajtać hetero, homo, 3 kobiety 1 facet czy jakkolwiek kto chce. Byleby byli dorośli i odpowiedzialni za siebie.

Natomiast co
  • Odpowiedz
@TowarEksportowy: Ja wychodze z zalozenia, ze nie powinnismy komus wchodzic do łózka, jak ktos wyznaje milosc platoniczna to nic nam do tego. Kazdy ma prawo nie lubić zwiazkow LGBT , tak samo jak i je krytykowac, ale do cholery - po co angażować do tego państwo?
  • Odpowiedz