Wpis z mikrobloga

Czołem!

W związku z tym, że nie mam czasu na to, by utrzymać #365zdjec na przyzwoitym poziomie, postanowiłem nieco zmodyfikować formułę i powołać do życia #52zdjecia, czyli jedno na tydzień.

#52zdjecia chciałbym zainaugurować małym #sprzedam i zaprezentować #mojezdjecie sprzedawanego produktu - obiektywu Sigma 18-50 mm f/2.8 EX DC Macro z bagnetem Canon EF-S (matryce APS-C), w zestawie z filtrem polaryzacyjnym Hakuba, piterkiem, tulipanem i oryginalnymi dekielkami. Nawet pudełko bym znalazł.

Obiektyw służył mi przez kilka ostatnich lat jako podstawowy i naprawdę dawał radę. Widać zresztą bo jest troszkę brudny, a na przedniej soczewce widać kilka rysek. Nie wpływają one jednak na jakość obrazu.

Nie jest to może jakiś #!$%@?, ale jest na pewno gdzieś tak ze dwa, może dwa i pół, raza lepszy od tych dołączanych do aparatów. Ze względu na jasne światło, makro i zakres ogniskowych moim zdaniem jest to najlepszy wybór dla początkującego fotoamatora - tak bym to ujął.

Cena sugerowana to 650 PLN, ale wypoczkom na hasło #kondominium dam 37,5% zniżki. Preferowany odbiór osobisty w #warszawa, żeby za hajsy z tej zniżki napić się jeszcze piwa.

Taguję: #fotografia, #mojezdjecie, #chwalesie, #canon
Pobierz txings - Czołem!

W związku z tym, że nie mam czasu na to, by utrzymać #365zdjec na p...
źródło: comment_DUpUu3DPWsfw9k2xyjKFS3gMUajzttIC.jpg
  • 6