Wpis z mikrobloga

@dobrywieczor: nie, to że ludzie nie mogą wnieśc np. bagażu więcej niż 10-15 kg, a jak założą te ciuchy z bagażu na siebie to jest wszystko ok... #!$%@?ć logikę, masa samolotu pozostaje ta sama.. wiem wiem, upychanie bagazy w samolocie ma ściśle określone normy itp, bo balans musi być zachowany i w #!$%@? innych rzeczy, ale jakoś nie ma to wpływu, kiedy ten bagaż jest na pokładzie, a nie w bagażowni
@dodgers: z dupy ten regulamin się nie wziął. Zadzwoń do ryanaira i zapytaj skąd takie przepisy.

Poza tym władze ryanaira nie spodziewali sie, że ktos bedzie chciał cebulić i wnosić na sobie cała garderobę. A z drugiej strony jak mieliby to egzekwować? Dwie warstwy ciuchów max?
@dobrywieczor: myślę, że powinni wprowadzić jakieś normy wagowe,.. tak wiem, zaraz by się ktoś #!$%@?ł, że czemu ktoś, kto dużo waży, ma płacić więcej.. no ale jakby nie patrząc, miałoby to sens, bo waga samolotu byłaby wtedy wiadoma
@dobrywieczor: no o tym mówię właśnie.. ale nie powiesz, że to nie byłoby bardziej sensowne.. bo patrz: są 2 pasażerowie: kobietka - 55 kg (( ͡° ͜ʖ ͡°)) oraz koleś - 120 kg. każdy z nich może wziąć bagażu 15 kg. jeżeli byłoby możliwe wziąć bagażu łącznie z samym sobą np. do 100 kg, to każdy byłby szczęśliwy, tylko te grubasy musiałyby dopłacać ( ͡° ͜