Wpis z mikrobloga

Mirki niedługo wybieram się na dość nietypowe wakacje zamiast plaży gór luksusów nieco bardziej odmienny rodzaj wypoczynku, bardziej aktywniejszy 8 dniowy spływ kajakowy, http://www.splywy.pl/splywy-kajakowe/splyw-krutynia-program/
w związku z tym chciałbym się zapytać co warto wziąć ze sobą bo szczerze powiem ostatnio pod namiotem to ja spałem jak dzieckiem byłem, warunki dość nietypowe mam nadzieję, że odnajdę się w terenie heh #turystyka #kajaki #kajak #urlop #wypoczynek #survival #beargrylls
  • 32
@MrocznaKapibara: coś tam jest napisane ale chciałem dodatkowo zapytać wyprawionych s survivalowców, o odzież itp. Ktoś kto często jeździ na takie wyprawy więcej mi powie, wiadomo walizki całej ze sobą nie będę brał tylko te najpotrzebniejsze rzeczy tylko właśnie jakie i co najbardziej się przydaje
@ixyz: Weź zapas dużych worków na śmieci, żeby przewozić w nich plecak, śpiwór i namiot. W razie wywrotki nieocenione (nie ma to jak spac w mokrym śpiworze).

Telefon i dokumenty też do jakiegoś woreczka.
@ixyz: Takie grube, porządnie zawiązane wystarczą. Wywrotek z reguły nie bierze się pod uwagę, ale różnie może być. Plecak i śpiwór mogą się zmoczyć nawet bez wywrotki. Są wciśnięte w kadłub kajaka, może być tam mokro. A w czasie deszczu na pewno będzie tam mokro ;)
@pavulon78: a w deszcz to specjalnie jakoś muszę się ubrać czy normalnie ? Zastanawiam się czy wsiąść normalny rozkładany namiot czy kupić taki samorozkladany ?
@ixyz: Do dzioba i na rufę wchodzą bez problemów dwa duże plecaki i namiot. Widze że płyniecie Krutynią czyli tam gdzie ja płynąłem. Zajebista rzecz. Na pewno nie będziesz żałował. My zaczynaliśmy w Sorkwitach i kończyliśmy w Rucianem. Zajebiste okolice.
Tylko my płynęliśmy takim systemem ze jednego dnia robiliśmy dwa etapy, a następny cały dzień w jednym miejscu. Wy będzie płynac codziennie.