Wpis z mikrobloga

@Aguch: No taki landszaft, maluj boki, bo białe razi. Ogólnie jest potencjał, ładnie jest, ale może zmień tematykę, bo ciężko zrobić widokówkę, która nie będzie kiczowata. :)
  • Odpowiedz
@Aguch: Spodobał mi się obraz. Nigdy nie rysowałem w sumie tak o (jedynie w szkole na plastyce) ani tym bardziej malowanie na płótnie, a jak zobaczyłem Twój wpis to sobie pomyślałem "kurde fajnie byłoby sobie tak siedzieć i malować na płótnie" :D Ale to lat praktyki trzeba...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@andrzejfryczmodrzewski1503: szczerze mówiąc to mój obrazek jest bardzo zwykły. Jeśli chcesz to kup kartki, farby akrylowe i próbuj :) bardzo 'łatwo' malować na płótnie w takim sensie, że zawsze możesz to co Ci się nie podoba przykryć kolejna warstwa farby i nie widac a do tego nic się nie roluje tak jak papier, wszystko sztywno. Polecam :)
  • Odpowiedz
@Aguch: Szkoda, te są super, a w sklepach plastycznych takie kosztują po 7-10 zł za sztukę. Ogólnie nylonowe pędzelki są spoko, można kontrolować czy chcesz widoczny ślad pędzla, czy bardziej na gładko. Ja nie znoszę za to szczeciniaków, nigdy mi nimi nie wychodzi :<
  • Odpowiedz
@Riley: o kurcze, własnie kiedys jak byłam w Gdyni, to od razu pobiegłam do jakiegoś rysunkowego i patrze na ceny i rzeczywiście drogo... stać mnie było na ołówek 8B bo pierwszy raz taki widziałam xD i mały bloczek kartek :< ale i tak się cieszyłam jak dziecko :] szczeciniaki to takie co mają miękkie włoski czy twarde? ja tych miękkich nie cierpie ale nylonowe to masz racje, są mega :] też
  • Odpowiedz