Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy tag #programowanie będzie ok, ale tutaj chyba jest wiele osób które ogarniają takie tematy. Mam skonfigurowany serwer pocztowy Postfix na Debianie 7.8. SPF, DKIM i wszystko inne co się dało jest na serwerze skonfigurowane. Serwer nie znajduje się na żadnej spam-liście. Mail-tester.com daje e-mailom z mojego serwera 10/10 a... na Wirtualne Polskę e-maile nie dochodzą. Każdy e-mail wysłany na wp.pl znika w czasie i przestrzeni. Nie dostaje żadnej zwrotki, e-mail nie wpada do spamu. Po prostu znika. Klient się wkurza, bo spory odsetek klientów nie dostaje powiadomień a ja nie wiem już co robić. Ktoś coś?
InnyKtosek - Nie wiem czy tag #programowanie będzie ok, ale tutaj chyba jest wiele os...

źródło: comment_vKMGgEWcxlqWe7L5NKHG4n9CqxkWmo6c.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: No, czyli się wytrenowali. Może użytkownicy oznaczali jako spam, ochoczo usuwali albo cokolwiek? Ponieważ rozumiem, że to nie jest mailista z adresami z crawlingu (a więc potencjalnie i pułapkami)
  • Odpowiedz
@Pies_: Nie, to nie jest nawet newsletter. Powiadomienia o rejestracji i płatnościach. Gdzieś na wp.pl znalazłem adres e-mail gdzie można zgłaszać takie przypadki, może ktoś to czyta :/
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: A jak przejrzysz mail.log szukajac wpisu z wysylka na jakis konkretny adres mailowy na wp, na ktorym ten mail znika, to proces wysylki konczy sie "250: Accepted for delivery" czy cos innego?
Na zadnych spamlistach Twojej domeny nie ma?
  • Odpowiedz