Wpis z mikrobloga

@ArtkaStara: Czemu A4 lepszy? Pytam tak tylko bo chyba sobie pogram Niemcami na spróbowanie.
@I_remember_You: Ty grasz Niemcami? Lepsze Fw czy Bf109 ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Początkowe 109 mi się wydają strasznie wykastrowane pod względem uzbrojenia, a osiągi też nie są u nich jakieś kosmiczne.
@wysuszony: Pierwsze niemieckie BF-109 to mordęga. 2x7.92 i 1x20mm to kiepskie uzbrojenie względem chociaż brytyjskich 2x20mm czy amerykańskich 6x12.7mm. Pierwszych FW nie znam, bo jestem grałem za czasów kiedy foczki były maks 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie bardzo z nich przyjemne samoloty. Niemcy się zaczynają na przełomie II i III tieru, chociażby od tych BF-109 E, wcześniej to nacja dla masochistów.
@wysuszony: Mogę powiedzieć, że Bfy ogólnie do G2/trop są takie sobie. Nawet wspomniany, bez dodatkowych karabinów jest mierny. Jednakże po zamontowaniu dodatkowego uzbrojenia to maszyna do zabijania. Wygrindowany na maxa jest niesamowity. Świetnie się wspina, siłę ognia ma przeogromną, jest też dosyć szybki. O tych wyżej póki co się nie wypowiem, ale domyślam się, że będę tak samo piał z zachwytu jak odblokuje dodatkowe uzbrojenie. Mogą mieć zarówno dodatkowe karabiny 20mm
@Krostel: No fakt, nie pomyślałem że można coś dodatkowo montować pod skrzydłami w tak wielu samolotach i dlatego wydawało mi się że mają same "plujki" zamiast działek. W sumie to przez to że w nacjach w których gram praktycznie nie ma takiej możliwości poza niewieloma wyjątkami.
@wysuszony: A-4 ma BR chyba 4.3 a A-5 ma 5.3 a latają i strzelają podobnie (4x20mm).
U Niemców Tier 3 jest bardzo przyjemny:) W Me410 jest fajny firepower i dzięki hamulcowi aero można nawet coś ostatecznie wykręcić. Do217-E może zabrać do 4t bomb, jest szybki a pilot ma działko 20mm (w wersji E4 przedni strzelec też ma 20mm) więc można nawet jakiś bombowiec po drodze ustrzelić ( ͡° ͜ʖ