Wpis z mikrobloga

Moj rozowy pasek nie wie w co klika na torrentach, podala swoj numer lol i dostala smesem jakis kod i go wpisala i zaakceptowala na stronie.Teraz mi placze przez tel, ze bedzie musiala placic 70zl miesiecznie za jakies nie wiem co. Czy ktos wie co to jest i czy to #!$%@? bo oszustwo czy gdzies jednak sie waczyla jakas platna usluga? Pomozcie to bedzie benis w pupixie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #rozowepaski #internet
maaac - Moj rozowy pasek nie wie w co klika na torrentach, podala swoj numer lol i do...

źródło: comment_k4MzonT4UiBYOqoDRbWC4jdHkFUExHPS.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@maaac: Nie wiem czy teraz już nie za późno, ale pierwsza rzecz to jest wyłączenie wszystkich usług premium. Jeśli nie pomoże teraz, to przynajmniej zabezpieczy na przyszłość.
  • Odpowiedz
@maaac: @2501: dobrze Ci poradził. Ja bym jeszcze dla pewności zadzwonił na BOK i się upewnił, że wszystkie premiu są nieaktywne (+ zapisał godzinę i nazwisko konsultanta na wypadek reklamacji). Uwiń się szybko bo oni chyba co jeden dzień będą przysyłać kolejnego SMSa.
  • Odpowiedz
@x-odus: jest wyraźnie napisane 3,69 za każdego SMSa, których jest 5 tygodniowo. Czyli zakładam, że pon-pt. Jakby teraz się uwinęli i zablokowali to (skutecznie) to na aktywacji, jednym sms premium (który się dostaje zaraz po aktywacji)by się skończyło (z 7 zł?). @maaac: ruszcie tyłek to po taniości się sprawa zamknie i zadzwońcie na infolinie operatora by dowiedzieć się jak tego typu rzeczy na przyszłość zablokować.
  • Odpowiedz
@advokoot: mój top1 to mój znajomy, który dawno temu pokazywał mi coś w internecie - tam baner "Szkoła hakerów, czy chcesz poznać tajniki hakerów?" ze świecącym przyciskiem TAK. On chciał to schować i kliknął NIE
  • Odpowiedz