Wpis z mikrobloga

Szukam jakiejś fajnej knajpy albo pizzerii w #czechowice #tychy albo #bielskobiala. Chciałbym zabrać moją kobitę w jakieś nowe miejsce bo cały czas wybieramy się do tych samych knajp w #pszczyna.

Chciałbym by było gdzie wygodnie usiąść(typu wygodne kanapy w K2 w Pszczyna), samo miejsce było fajne, klimatyczne a nie typowa pizzeria z plastikowymi krzesłami i białymi ścianami. Głównie lubimy zjeść dobrą pizzę więc jakieś słabe placki też nie wchodzą w grę.

Głównie zależy mi właśnie na fajnym klimatycznym wystroju, wygodnym siedzeniu, dobrej pizzy lub jakiś innych dań(ale nic wyszukanego i nie wiadomo jak drogiego). No i żeby było gdzie autem zaparkować w pobliżu.

Macie coś godnego polecenia?
  • 28
  • Odpowiedz
@Vojak: Wszystko w bb. Ze względu na jedzenie chyba Kamerę najbardziej lubię, a wystrój to Margaritta. Najgorzej z parkingiem na Cechowej a w Kamerze i Jedynce bez problemu.
  • Odpowiedz
@Vojak: jeżeli pizza to Gallo Nero na jutrzenki złote łany. Wygooglaj sobie dokładna lokalizację. Mają murowany piec nie jakiegoś elektryka. Jest jeszcze knajpa na rynku koło słodowni, ale tam już jest drożej, za to fajnie i przyjemnie się tam siedzi patrząc na rynek.
  • Odpowiedz
@Vojak: odnośnie Gallo Nero jest bardzo spoko. Dużo różnego jedzenia i przepyszna pizza. Aaa nie pytaj o ketchup czy sos czosnkowy bo nie mają. Jest tylko oliwa w dwóch odmianach: łagodna i ostra. Jeżeli nigdy tak pizzy nie jedliście to musicie koniecznie spróbować. Jest tylko jeden mały problem. Inne pizze mogą potem nie smakować :) aa i koniecznie zróbcie sobie rezerwację gdyż bardzo często nie ma tam miejsca :)
  • Odpowiedz
  • 0
@ksiak: znasz dobrze to gallo nero? Jak cenowo? Dają mozarellę czy jakiś tani ser? Od dawna szukam w bb dobrej pizzy z pieca opalanego drewnem.
  • Odpowiedz
@Gronie: pod względem ceny do jakości wg mnie nie mają konkurencji na bielskim rynku. Wszystko jest świeże i smaczne a produkty w większości przypadków włoskie.
@R039: ja bym uważał z tratorią. Fakt, tez mają murowany piec ale trzeci raz nie zaryzykuję u nich jedzenia. Widocznie dodają coś czego mój organizm nie toleruje.
  • Odpowiedz
@R039: tak jak napisalem,. Widocznie jest to specyficzne dla mnie gdyż mają sporo klientów wiec gdyby u każdego wychodziło raczej byłoby inaczej :)
  • Odpowiedz