Wpis z mikrobloga

  • 6
Ale mnie #!$%@?ą kibicie realu. Oni mogą kupować wszystkich od #united za grosze (ddg za 18 milionów - oferta), ale jak MU pyta o kogokolwiek to od razu, że chcemy wykupić im cały skład, a zasranym obowiązkiem Manchesteru jest sprzedawanie piłkarzy, bo real sprzedał nam Di Marie. #popularnaopinia #realcwel #noniemoge aż mi ciśnienie skoczyło
  • 7
  • Odpowiedz
@Renton: ale z drugiej strony, to w ostatnich 25 latach Real najwięcej wydał na transfery w historii. Ale fakt faktem, #!$%@? i mnie ich podejście, gdzie OCZEKUJĄ, że wszyscy CHCĄ grać w Realu
  • Odpowiedz
#realcwel


@Renton: Ale Real to ty szanuj januszu futbolu. Proponuję się zapoznać z historią pomiędzy United, a Królewskimi. Real bardzo pomógł MUFC po katastrofie w Monachium. A opinie jakiś internetowych kibiców Realu mnie nie interesują, nie wiem nawet kogo United miałoby teraz od nich kupić?
  • Odpowiedz
@Kamill: Tamten Real to był Real Santiago Bernabeu. Inny klub, inne wartości. Dzisiejszy real od Pereza to skoncentrowana na robieniu hajsu maszynka. Zobacz jak traktowali swoje legendy na przestrzeni lat. Ich kibice są chyba najbardziej rozpuszczeni na świecie.
  • Odpowiedz