Wpis z mikrobloga

@Forbot: quadrocopter za cene do 400 zł ( bez liczenia kosztów narzędzi i aparatury ) to by bylo coś :) sam bym od razu zamawial części i zrobil to....
@Qardius: wydrukowanie samej prostej ramy na drukarce 3d to koszt max 15 zł kolega robil na zamówienie dla jakiegos gościa :) wiec to może być ciekawe
@Fizyk_kwantowy: jasne, jak coś to pisz: mirko@forbot.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie interesuje mnie CV, ani list motywacyjny tylko konkretna wiedza praktyczna - najlepiej jakbyś pokazał swoje projekty.

@Rococo: przy najbliższej okazji postaram się dopłacać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@jooj: prawdopodobnie omawiałby programowanie np.: RPI, ale w bardziej zaawansowany sposób od migania diodami.

@qzer: Za 400zł z aparaturą, lipolem i
prawdopodobnie omawiałby programowanie np.: RPI, ale w bardziej zaawansowany sposób od migania diodami.


@Forbot: jak dla mnie ten kurs jest dla mnie na plus mimo tego że wciąż mam mgliste pojęcie co by w nim było.
Jestem ciekaw jakie będą wyniki ankiety.
@ko_rben: a kto powiedział, że tylko jeden? Wyniki ankiety posłużą zapewne do ustawienia kolejności kursów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Qardius: myślę o tym, ale jednak trochę mało DIY, cena też nie zachęca...

@jooj: akurat, co do tego kursu nie mam jeszcze ustalonej konkretnej zawartości, badam temat. Bardziej chodzi o samo zainteresowanie Pythonem.

@Rococo: Niektórzy chcą dopłacić do zestawu 5-15zł, aby mieć jakiś gadżet. Oczywiste