Wpis z mikrobloga

Pozwolę sobie zawołać @Pustulka żeby nie spamować tagu. Zastanawiam się nad kupnem laptopa do 2400zł. Mam na oku 4 maszyny polecane przez Pustulkę. Są to:
1. Dell Inspiron 5548 i5-5200U - 2250zł
2. Dell Inspiron 3542 i7-4510U - 2400zł
3. Acer E5-572G i5-4210M - 2250zł
4. ASUS R553LN-XX134 - 2200zł

Który z nich byście wybrali? Delle, czy pozostałe?

I tutaj rodzą się pytania, czy opłaca się dorzucić te 150zł różnicy pomiędzy dellami? Drugi ma i7, 8gb ramu, nagrywarkę, mniej pamięci karty graficznej. Jak z baterią? Lepsza 4 komorowa 2700, czy 3 komorowa 3950?

#laptop #laptopy
  • 9
Który z nich byście wybrali? Delle, czy pozostałe?


@RAMZEJ7: Wszystko zależy do czego on jest tobie potrzebny, karta nvidii będzie mniej problematyczna jeżeli chodzi o przełączanie pomiędzy zintegrowaną, a dedykowaną, pomiędzy niskonapięciowymi procesorami tutaj nie ma dużej różnicy, 3542 jest trochę bardziej tandetny, na baterii trzymają podobnie, bo to chyba o to tobie chodziło.
@FxJerzy: Szukam bez systemu, poza przekątną 15,6 nie mam szczegółowych wymagań. Zastanawiam się jeszcze czy będzie mi potrzebny napęd i nagrywarka, ale chyba wolałbym w jego miejsce lepszą wydajność.
@Pustulka: Czyli, którego bym nie wybrał to i tak w mojej kategorii cenowej nie będzie wielkiej różnicy? Jakbyś miał kupować laptopa dla siebie z tych 4 wymienionych to na który byś się zdecydował? Jak z awaryjnością i gwarancją?