Wpis z mikrobloga

@Katzenpanik: podpisuje sie pod tym obiema rękami. jeśli koszula to tylko z długim rękawem, przecież te z krótkim oprócz tego ze wyglądaja źle i śmiesznie to w ogóle nie są eleganckie, nie lepiej założyć zwykły t-shirt? zdecydowanie #januszemody
  • Odpowiedz
@Katzenpanik: kto ustala co jest modne a co nie? bardzo dużo ludzi chodzi w koszulach z krótkim rękawem, więc to jest modne. Nie będe sie wzorował na homomodzie i chodził w rózowych spodenkach i koszuli z długim rekawem. Powodzenia z podwijaniem rękawa powyżej ramienia.
  • Odpowiedz
@Katzenpanik: Powiedz mi co mam ubierać, co mam jeść, o której chodzić spać, gdzie pracować, jak spędzać czas po pracy, z kim chodzić do łóżka, gdzie jechać na urlop mogę, a gdzie nie, bo moje życie jest od tego by zadowalać innych.
  • Odpowiedz
@Katzenpanik: Hipokryzja vipokę najlepsza. Założę się, że 3/4 ludzi piszących komentarze:

HURR DURR CO CI DO TEGO CO NOSZĘ SIĘ ZNALAZŁ EKSPERT MODY ZBRODNIARZ WOJENNY ANTYKOSZULOWY KAŻDY NOSI TO CO LUBI WYŁĄCZ BÓL DUPY I PRZESTAŃ #!$%@?Ć SIĘ W ŻYCIE OBCYCH LUDZI


pod zdjęciem grubej laski w legginsach pisze coś w
  • Odpowiedz
@Katzenpanik: a skąd pomysł, że ja szanuję koszule z krótkim rękawem? xDDDD otrząśnij się
gardzę takimi koszulami, ale równie mocno takimi jak ta, którą pokazałeś. W ogóle bym się nie przejął tym tematem bo szkoda czasu na tego typu rzeczy, ale po tym jak pokazałeś swój nabytek nie mogłem przejść tędy obojętnie
  • Odpowiedz
@jarzabek: Akurat dostałem ją w prezencie, fajnie uszyta, materiał dobry, normalny casual, ale widzę, że dołączył do nas kolejny modowy bloger, który nie wyjdzie z domu ze swoim chłopakiem, jak mu pasek od spodni nie będzie fitować z paskiem zegarka...
  • Odpowiedz