Wpis z mikrobloga

@kmicolo: W takim razie:

1. We Finderze przechodzisz do katalogu /Library/Preferences/ (kombinacją CMD+Shift+G).
2. Odszukujesz plik com.apple.Bluetooth.plist i otwierasz go w XCode.
3. W oknie XCode wywołujesz wyszukiwanie (CMD+F) i szukasz Wireless Controller.
4. Następnie usuwasz cały wpis odpowiedzialny za to urządzenie z sekcji DeviceCache zaznaczając je, a następnie wywołując kombinację Fn+Backspace.
https://i.msurma.net/2015-06-13_01-28-05.png
5. Zapisujesz plik na Biurku, zamykasz XCode, a następnie kopiujesz plik z Biurka
@surma: Ogarnąłem :D Twój sposób to black magic, przyczyna jest inna - samo wciśnięcie share + ps gówno daje, to trzeba przytrzymać. On wtedy nawet inaczej mruga :D Ale dzięki za pomoc tak czy siak.
@kmicolo: w takim razie nich moja metoda będzie dostępna dla potomnych, nigdzie w internecie nie znalazłem rozwiązania tego problemu, a jest on stosunkowo częsty.
@kmicolo: to znaczy mój problem polegał na tym, że pomimo wejścia pada w tryb parowania, Mac próbował przez dobre kilkanaście sekund bezskutecznie łączyć się z urządzeniem. Dopiero wywalenie informacji o nim z pliki systemowego usunęło problem.
@surma: Bo nie wszedłeś w tryb parowania :D Tryb parowania mruga inaczej niż to co myślałeś że było trybem parowania. Odłącz pada i wciśnij krótko share + ps, to będzie mrugał powoli, a przytrzymaj to jak radiowóz #!$%@?.