Wpis z mikrobloga

@Chael: Czekaj czekaj. Masz hodowlę? Jeśli nie,czemu pozwalasz męczyć się swojej śwince? Świnki często nie przeżywają porodu.
Ja wiem,że wpis sprzed 9 miesięcy, ale kurde, do tej pory, to Ty ze trzy mioty mogłeś mieć. Więc martwię się o dziewczynę.
via Android
  • 0
@ostrzyjnoz: za przeprowadzeniem: skończ #!$%@?ć, bo uczepiłaś się czegoś (nie wiem czy już nie drugi raz). Skoro nie masz pojęcia jakiegokolwiek, to lepiej dać sobie spokój i przestać robić z siebie idioty. I jeszcze jedno: nie nazywaj mnie osobą znęcającą się nad zwierzętami. Zajmij się czymś pożytecznym np. wypierz ubrania lub umyj naczynia i skończ wmawiać sobie, że ktoś prowadzi "pseudohodowle" lub "hodowlę".
@Chael: Sam powiedziałeś, że to drugi miot.
Pierwszy miot- ok, ktoś mógł już zaciążoną świnkę wziąć, albo wziąć świnki tej samej płci ,a potem niespodzianka. Ale drugi miot?
via Android
  • 0
@ostrzyjnoz: przede wszystkim nie wiesz o czym piszesz. Po drugie nie znasz warunków w jakich mieszkają. Po trzecie nic nie wiesz czy coś jest zarejestrowane, czy nie. Po czwarte zajmij się czymś innym aniżeli stawiać komuś bezpodstawne zarzuty. A po piąte rozmawiasz z kimś kto jest od ciebie starszy i dużo bardziej doświadczony i ogarnięty. Po szóste niedługo trafisz na #czarnolisto bo dość mam już oskarżeń, które de facto nie mają
@Chael: Ale zdajesz sobie sprawę, że zadałam jedno proste pytanie- "Czy masz hodowlę"?. Gadasz mi coś o bezpodstawnych oskarżeniach i robisz wszystko,żeby tylko nie odpowiedzieć na to pytanie. Czyli najwidoczniej coś ukrywasz, coś masz na sumieniu. Najwidoczniej, nie masz zarejestrowanej hodowli, bo jakbyś miał, to byś to powiedział i nie byłoby problemu.
Jedno tylko pytanie. A dyskutujesz ze mną, żebym się tylko odczepiła, bo nic nie wiem.
To skoro nie wiem,