Wpis z mikrobloga

mirki z #mtb potrzebuje pomocy w wyborze amorka :P
mam taką rame jak na picrel i chce kupic jakis nowy amor ktory posluzy dobrze w mojej jezdzie(lubie sobie poskakac, pojezdzic dynamicznie po lesie i po miescie). mam do wyboru uzywanego Darta 2, nowego RST Launch 130mm, Nowego XCR z czarnymi goleniami, spinnera 300, uzywanego XCR(tez wersja z czarnymi goleniami) za lekko ponad 130zl. co byloby najlepsze? moja waga to 55 kg

#pytanie #mtb #rowery
Pobierz b.....x - mirki z #mtb potrzebuje pomocy w wyborze amorka :P
mam taką rame jak na pi...
źródło: comment_rnbJIslw24OVjD05KyKLhucgdAsTcDx7.jpg
  • 8
@dran2: ta rama i tak za miesiąc idzie w sprzedaż i kupuje coś lepszego, narazie chce amorek kupić. nie stać mnie niestety na droższy a i tak ten co miałem(jakiś tanszy rst z skokiem 60mm) był za twardy xD, ogólnie mój budzet to max 220zł
@dran2: podaj jakieś minimum. mi nie chodzi zbytnio o DH/FR tylko raczej kieruje się w strone streetu, przy okazji nie mam kasy a na te 220zł sam ciężko harowałem przy okazji żydząc od rodziców żeby jeszcze troche dali(tak podwiek jeszcze jestem)
@blacks0ulx: To raz w tygodniu zrobisz sobie krzywdę. Za jakieś 500 dostaniesz Raidona, ale do skakania też się to raczej nie nadaje. I nawet nie próbuj go pakować do tej ramy bo wyłamiesz główkę.