Wpis z mikrobloga

Mój #miband chyba już definitywnie umarł. Wczoraj jeszcze go ładowałem, a dzisiaj nie reaguje na próbę synchronizacji, ani na podłączenie do ładowania. W przeszłości miewał kilka upadków, otłuczeń i zarysowań, przy których nawet diodką nie mrugnął (teraz w ogóle nie mruga ;_;), a nie przypominam sobie żadnej kryzysowej sytuacji z dzisiaj.
Gdzie znajdę teraz najkorzystniejszą ofertę na tę opaskę? Chyba wezmę od razu 2 na zapas, bo teraz najgorszy będzie okres oczekiwania na nową ^^
Pobierz xolur - Mój #miband chyba już definitywnie umarł. Wczoraj jeszcze go ładowałem, a dzi...
źródło: comment_Jghjos76aFlfFcLLLgAmznYI539IRLtm.jpg
  • 10
@Grumens: Nie. Ta nie została przecięta nożyczkami, tylko sama pękła ;)
Raz sklejałem, ale po dwóch dniach znów było to samo. Miałem już zamawiać jakiś zamiennik. Na szczęście jej serce też szlag trafił :D
@fstab: Niby duże pudełko, ale urządzenie i kabelek do ładowania jak z małego. Przy pasku nie widzę różnicy. Jeśli to była podróbka, to bardzo dobra :D
@fstab: pierwsze serie banda były w tych dużych, strasznych pudełkach, gdzie żeby wyjąć opaskę trzeba było się nieźle natrudzić. Potem zmniejszyli pudełka o połowę.