Wpis z mikrobloga

Słuchajcie brat ma s4 na androidzie 4.3. Chciałem dać roota ale w odinie wyskakuje There is no PIT partition i lipa. Jakieś porady żeby nie uceglić telefonu? Do tego jak chce zaktualizować przez kies to wywala ściąga, telefon wchodzi w download mode i na komputerze wywala że komputer nie rozpoznał urządzenia. Mimo że wcześniej elegancko pokazuje że jest podłączony telefon. Plox help.
#android
  • 14
@Asmod96: 7. Nie rozumiem o co chodzi. W necie są opisane problemy z tym błędem ale rozwiązania są niepewne. Coś ktoś coś porobił, nie wiadomo dokładnie co bo po co napisać i mu przeszło. Właśnie niby oficjalna aktualizacja pomaga ale gówno.
@Kotlet_Rybny: na s2 było tak, ze musiałeś wgrać 3 plikowy andek 2.3.x (tam masz plik PIT). Pozniej wygrywasz przez odina 1 plikowy andek 4.x. Co do roota to metod było kilka. Od wgrania innego kernela po wgrywanie przez odina właśnie. Na razie doprowadź telefon do stanu fabrycznego. Pozniej kombinuj.
możesz też spróbować metody 3 z tego linku


@TeflonDon: O taką instrukcję dokładnie z podanymi linkami mi chodziło. Zobaczę czy zadziała.
Bo większość co czytałem to była ściągnij to i tamto bez żadnych linków. Nie chce go uceglić bo to nie mój telefon.
@TeflonDon: Nie przeszło wyskakiwał błąd w odin. Ogólnym problemem okazał się sterownik usb. Niby podłączało wszystko ale przy jednej pozycji był błąd. Zainstalowałem sterowniki w trybie awaryjnym, potem poszła oficjalna aktualizacja przez kies i problem rozwiązany. Chyba najlepszy sposób.