Wpis z mikrobloga

@mlodosc: Napisałem o ludziach spod ich znaku, a nie o nich samych. Ludzie spod ich znaku to ludzie szczególnie chamscy i wulgarni, o czym wielokrotnie się przekonałem osobiście, a Ty zapewne znasz to środowisko wyłącznie z TV.
@mpmp-pmpm: To tak jakby pisać, że to forma typowa dla ludzi spod znaku Papieża, bo zdarzają się wulgarni katolicy. Żarty na bok. Poza tym Stonoga praktycznie nie ma nic wspólnego z narodowcami, ani światopoglądowo, ani politycznie. I jak sam widzisz, przynajmniej jeśli chodzi o liderów, kulturalnie to też inna liga. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Środowisko znam z autopsji, bo to moje środowisko.
@mlodosc: Wszędzie się zdarzają, ale są środowiska szczególnie przyciągające takich ludzi, co znów nie znaczy że wyłącznie takich. Stonoga wypowiada się o narodowcach bardzo ciepło, jak dla mnie to za bardzo, nie moja bajka.
@mpmp-pmpm: Jasne, że nie wyłącznie takich! "Przekonałem się osobiście, ty zapewne znasz to środowisko wyłącznie z TV", ale skupiają się tam szczególnie ludzie wartościowi, w mojej opinii odsetek młodych, wykształconych, ambitnych, myślących i aktywnych jest zdecydowanie wyższy niż gdziekolwiek.
A mi zdarza się ciepło wypowiadać o muzułmanach, chociaż różni nas praktycznie wszystko. A wracając bardziej na podwórko polityczne to nawet często chwalę przedstawicieli innych opcji politycznych, dla wielu "z tego środowiska"
Ludzie spod ich znaku to ludzie szczególnie chamscy i wulgarni, o czym wielokrotnie się przekonałem osobiście, a Ty zapewne znasz to środowisko wyłącznie z TV.


@mpmp-pmpm: Trafiłeś jak kulą w płot, bo akurat w TV przedstawiają to środowisko w negatywnym świetle.