Wpis z mikrobloga

Moja propozycja bingo na #e3 #e32015 wraz z objaśnieniami:
Heatmapa tego bingo wygląda następująco:
W rogach poumieszczałem rzeczy, które zdarzą się na 90-100%, pierwsze i ostatnie rzędy i kolumny to 50-70%, środek to marzenia.

Rogi:

Xenoblade Chronicles X
Moja osobista gra roku, nie ulega wątpliwości, że właśnie na E3 dostaniemy datę premiery i prawdopodobnie będzie to jeszcze w tym roku. Także hypeeee :333

Star Fox
Gra, której zapowiedź na poprzednim E3 trwała paręnaście sekund i dostaliśmy informację o tym, że więcej zostanie pokazane za rok na E3. Minął rok, Star Fox ma mieć premierę jeszcze w 2015, Wii U raczej nie uratuje, ale fajnie będzie zagrać :)

Etika dostaje spazmu
Chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi :P
https://www.youtube.com/watch?v=Iusv8XwkSaM

Mario Maker
Gra, w której Nintendo pokłada wielkie nadzieje. Współczesny Mario Paint. Tworzenie swoich własnych map SMB/SMB3/SMW/NSMBU jest jak dla mnie strzałem w dziesiątkę i nie mogę się doczekać detali, tylko błagam, niech zapowiedź Mario Makera nie trwa więcej niż pięć minut ()

Boki:

Shin Megami Tensei x Fire Emblem
Zapowiedziana dawno temu, została zaprezentowana całkiem niedawno podczas Nintendo Directa wzbudzając niemałe kontrowersje swoją stylistyką graficzną. No ale to Atlus, it's gonna be good, tak jak Persona :P

Fire Emblem If
To będzie wspaniała gra, już nie mogę się doczekać soundtracku w internecie i pięknego trailera z E3 ;____;

Animal Crossing
W dowolnej postaci, jest masa plotek na temat kolejnej części gry na Wii U, jednak nawet jeśli te wszystkie plotki nie są prawdziwe, dalej pozostaje Animal Crossing Home Designer na 3DSa.

Metroid Prime
Za każdym razem gdy staram się napisać jakiekolwiek zdanie obok słów "Metroid Prime Wii U", zaczynają mi się trzęść ręce z ekscytacji. Retro pracuje nad wielkim projektem AAA od półtora roku. Zatrudniło masę, masę ludzi. Miyamoto powiedział, że chce by Retro zrobiło kolejnego Metroida. Nintendo mówi, że seria nie umarła. Reggie miał kilka miesięcy temu przypinkę z Metroidem. To nie przypadek...

Mario Kart 8
A dokładniej DLC3. MK8 jest tak fantastyczną grą obecnie, że nie wyobrażam sobie, by Nintendo przestało go teraz tak nagle aktualizować. Sam Mario Kart 8 sprzedał więcej konsol niż pewnie wszystkie pozostałe gry na Wii U, ale dane z dupy :P

Reggie odwala nowego mema
Mistrz ciętej riposty, charyzmatyczny człowiek z gotowym ciałem czujący się jak fioletowy Pikmin mający w dupie problemy Sony, tym razem też nie może rozczarować. Kocham typa :3

Splatoon
Nowe tryby, nowe bronie, cokolwiek, mam nadzieję, że i tutaj Nintendo się wykaże :P

Yoshi's Woolly World
Nie chcę tego, ale realistycznie rzecz biorąc nowy trailer musi się zjawić wraz z premierą dla Ameryki, bo jakoś tak wszystko w USA owiane jest tajemnicą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Środek:

F-Zero UX

Kid Icarus Uprising 2

Ghost Trick 2

The World Ends With You 2
No ten teaser z iOSowej wersji nigdy nie da nam spokoju ()

Świadomie pominięte:
Zelda Wii U - bo jej oficjalnie nie będzie na E3
Nintendo NX - bo o tym też nic nie ma być
System kont - bo skupiałem się na grach
Amiibo - bo to zawsze będzie, to by było zbyt oczywiste.
Zero Escape 3 - bo http://4infinity.co/ kończy się dopiero w lipcu
Smash Bros - bo to będzie pierwsza prezentacja, rozpoczyna się już w niedzielę o 16:45. Jeżeli jest oddzielna prezentacja na tę grę, to jednak jest 100% szans że się pojawi i psuje to bingo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

()
#nintendo #3ds #wiiu
j.....b - Moja propozycja bingo na #e3 #e32015 wraz z objaśnieniami:
Heatmapa tego b...

źródło: comment_FrIaEzYGvyoI50nVn9Own0gvfSuend4d.jpg

Pobierz
  • 8
@Pantalonek: Bingo mają bardzo różne rozmiary, widziałem nawet 2x2, ale standardy to 3x3, 4x4 i 5x5 z dziurą w środku. Ta dziura w środku by mi dużo zepsuła, a nie mogłem wpaść na 25. propozycję, także jest 4x4 :P
Poza tym łatwiej zrobić heatmapę przy 4x4, tak to bym musiał improwizować o tak.

TAKIŚ MĄDRY TO ZRÓB SWOJE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

j.....b - @Pantalonek: Bingo mają bardzo różne rozmiary, widziałem nawet 2x2, ale sta...

źródło: comment_DrPf1kIXCvFj6yO78uZ9CFLyAYvDiF6N.jpg

Pobierz