Wpis z mikrobloga

@Pirzu: tez to mialem cumplu i juz powaznie sie #!$%@?,ale gdzies cos poczytalem ze trzeba w niego ostro #!$%@? w sensie stukać jak juz jest podłączony... tak też zrobiłem, no i ożył :)
  • Odpowiedz
@kamil996: i jak pomogło mireczku ? bo mój mam chyba z rok i właśnie umarł :( tzn nie wstaje stukam go ale nic nie reaguje ( ͡° ʖ̯ ͡°) myślisz że ma bolca na boku ?(,)
  • Odpowiedz
Witam, ponieważ mam podobny problem z dziś odebranym mi bandem chciałam podpytać czy udało się jednak go naładować ( czy może odkryłes na to jakąś metodę :) ? )
  • Odpowiedz
@Pirzu:
Mirku i rozwiązałeś ten problem ? Bo dzisiaj to samo podłączam mibanda po przerwie i nie świecą się diody. "Poładowałem" z godzinę i nie chce się połączyć z telefonem, więc nie wiem
  • Odpowiedz
Ja miałem drugi raz z rzędu ten sam problem. U mnie pomaga zwykłe wyczyszczenie z zabrudzeń styków na pastylce.
Alryh - Ja miałem drugi raz z rzędu ten sam problem. U mnie pomaga zwykłe wyczyszczen...
  • Odpowiedz
Miałem to samo przed chwilą, nie chciała ładować. Wyczyściłem styki w kablu do ładowania , wyczyściłem mi banda i nic. Dopiero jak na podłaczonym kablu dałem jej parę mocnych pstryków z palca to zajarzyła.
  • Odpowiedz