Wpis z mikrobloga

@verso: dobry toplaner, ale ma dużo kontr które go poprostu stompuja i potem w late jest uslesem. troche treningu i już sie nie dostaje tak okropnego wpierniczu od każdego. no i jak sie nabijesz, to nie uważaj się za boga bo 3-4 sekundy cc i mogą cie zjeśc spokojnie
  • Odpowiedz
@Takumi: XDDDDDDDDD
Żartujesz sobie z tą stroną? XD Dobra, jeśli chcesz się sugerować buildami osób, które w większości są w platynie - śmiało. Ja jednak wolę podpatrzyć te od osób, które grają profesjonalnie.
Na dodatek skill order (+build, runy) często zależny jest od championa na którego grasz. Na tej stronie pokazany masz tylko jeden, gdzie na probuilds jest zupełnie inaczej ;)
  • Odpowiedz
@ArteQx: wybierając build to generalnie chcę się sugerować tym co się dzieje w danym meczu. Nie powiem że probulids to zła strona, ale gdy z posta OPa wynika że dopiero ma zamiar zacząć grać tą postacią, to dużo bardziej mu się przyda strona która pokazuje statystycznie najpopularniejsze/najskuteczniejsze buildy/runy/masterki z dziesiątek tysięcy meczy. Mówisz o matchupach, i tak, to ma wpływ na to jaki powinien być bulid, skill order itp., ale to
  • Odpowiedz
@Takumi: nie wiem dlaczego dużo bardziej miałaby się mu przydać strona która pokazuje runy & build z największym winratio wśród platynowych graczy, aniżeli probuilds gdzie ludzie faktycznie grają tymi postaciami, eksperymentują z buildami i używają możliwie najlepszych.
jeśli chodzi ci o analizę to kompletnie się z tobą nie zgadzam. osoby które są na probuilds grają w tą grę profesjonalnie, więc najlepiej znają matchupy oraz jak powinno się na danego championa grać
  • Odpowiedz
@ArteQx: wszystkie strony typu lolcounter będą ssać, jeśli to czy coś kontruje coś innego czy nie jest oparte na głosach użytkowników, a nie danych z meczy.

A wracając do poprzedniego tematu, ktoś kto dopiero chce zacząć się uczyć grać champem zwyczajnie nie skorzysta ze szczegółowych danych co do matchupu itp., bo zwyczajnie nie będzie wiedział jak; potrzebuje po prostu z grubsza wskazówek do czego ma dążyć, a takie statystyki z champion.gg
  • Odpowiedz