Wpis z mikrobloga

@eddy12050: Co rozumiesz poprzez instrumental? Format MIDI ma się nijak do formatów audio, jest tylko rozbudowanym cyfrowym zapisem nutowym, nie ma fizycznie możliwości przekonwertowania jednego na drugi. Druga kwestia to keyboard - odtwarza on zwykłe pliki MIDI w formie "utworów" przez swoje wbudowane instrumenty oraz pliki SFF, które także są plikami MIDI, tyle że zawierające akompaniament w formie "stylów" podzielonych na zapętlone sekcje, które kontroluje się lewą ręką grając akordy (do
@NeXIcE: a znasz jakas strone, z ktorej moge wziac podklady nowoczesnych piosenek tak, zeby odtworzyc je na keyboardzie? Dzieki wielkie kolego ogólnie, widzę ,że się znasz i potrzebuję pomocy.
@eddy12050: Kiedyś grałem trochę na tego typu instrumentach, chociaż nigdy nie miałem tych z najwyższej półki bo wybrałem potem inną drogę w muzyce. Generalnie ciężko mi powiedzieć skąd brać takie podkłady, a przynajmniej te które byłyby interaktywnymi "stylami". Z samymi utworami MIDI też może być mały wybór, nie ma już tyle społeczności które by to robiły jak kiedyś, era dzwonków polifonicznych czy kart muzycznych minęła. Poszukaj po prostu w Google "nazwa