Wpis z mikrobloga

@pneumokok: Masz rację, ale obydwa samochody dojadą do celu. Być może polonez dojedzie taniej, a do mercedesa będziesz musiał dokładać? ;)
  • Odpowiedz
@pneumokok: @cree: gopro nie jest absolutnie warte swej ceny, ale musza sobie odbić świetny marketing. miałem Hero 3 BE, fajna rzecz ale nie za 2 tysiące. Jakiś czas temu dostałem od firmy na testy Sony AZ1 i biorąc pod uwagę wszystkie czynniki na głowę biła wszelkie gopro.
  • Odpowiedz
@cree: ciekawe kiedy przyjdzie. Na wykopie chyba były już jakieś recenzje tej kamerki Xiaomi. W ogóle to pierwszy raz kupiłem coś od tej firmy, a widzę, że mają dużo fajnych produktów i to po dobrych cenach.
  • Odpowiedz
@fixie: Uważam podobnie, 2tys zwłaszcza na Polską kieszeń to ogromna kwota. Na zachodzie znajdą się ludzie których na to stać, tak samo jak na coroczną wymianę Iphone albo Samsunga na nowszy model
  • Odpowiedz
@pneumokok: Moim zdaniem zestawienie z GoPro jest zasadne, chociażby dlatego, żeby uświadomić laika, że nie potrzebuje czegoś takiego jak GoPro do nagrywania w dobrej jakości, która dla niego może okazać się wystarczająca. Dzięki świetnemu marketingowi GoPro, ich marka przez jakiś czas była synonimem kamerki sportowej, stąd ciągłe odwołania.
  • Odpowiedz
@Leniwiec1: Ja kupiłem ostatnio Powerbank i w porównaniu do poprzednich pb innych firm, ten jest idealny. Za jakiś czas też napiszę "opinię", przemyślenia :p
  • Odpowiedz
@JackBauer: przez dłuższy czas na rynku było praktycznie tylko GoPro i każdy jak myślał o kamerce, to miał na myśli właśnie GoPro. Nie tak dawno wyszło na rynek dużo nowych kamerek, producenci widzą, że coraz więcej ludzi chce nagrywać i robią sprzęt na mniejszą kieszeń.
  • Odpowiedz