Wpis z mikrobloga

#przecineqzajada #biedakikupujo Dzisiaj będzie Carefourowo (Nie mialem w tym tygodniu czasu jechać do biedronki i lidla, a carefour mam po drodze). A wiec zaczynamy:

Batonik musli wiśniowy z czekoladą - Carrefour ocena 10/10

Opis: Absolutna poezja, niby male ale pożywne. Kupuje je codziennie :)

Czekolada mleczna - Carrefour ocena 6/10

Opis: No Wedel to to nie jest. Smakowała trochę jak wyrób czekoladopodobny, ale da się zjeść.

Discount tortilla chips - Carrefour ocena 8/10

Opis: Naprawdę dobre i tanie chipsy. Za 5zł można mieć przekąskę dla kilku osób.

Rodzynki w czekoladzie - Carrefour ocena 6/10

Opis: Nic specjalnego, ot rodzynki polane niezbyt dobrą czekoladą

Orzeszki ziemne bez soli - Carrefour ocena 3/10

Opis: Kiedy je kupowałem zastanawiałem się czy wo ogóle nadadzą się one do tego spisu. Moje wątpliwości rozwiały się po otwarciu puszki, nie dość że orzeszki pokrywał dziwny osad, to jeszcze smakowały okropnie. Prawdopodobnie to był pojedynczy przypadek ale ja już orzeszków w carrefourze nie kupie

Chipsy (papryka, zielona cebulka i solone) - Carrefour 8/10

Opis: Smak porównywalny z Laysami, ale cena niższa :) Ja jednak ogólnie za chipsami nie przepadam.

żelki na wagę - Carrefour 7/10

Opis: Całkiem smaczne jednak bardzo szybko się przejadają

ser do pizzy - Kaufland 1/10

Opis Nazwa na środku opakowania jest myląca ponieważ nie jest to ser a wyrób seropodobny, po spróbowaniu opakowanie natychmiast wylądowało w koszu.

Tutaj jest lista tego co zamierzam spróbować (praktycznie się nie zmieniła, z przyczyny którą podałem na początku)

Zapiekanka (jakkolwiek się nazywa) - biedronka

Rurki czekoladowe Tasso - Biedronka

ciepłe lody - lidl

pyzy (nie lubię pyz, więc nie wiadomo czy spróbuje) - biedronka

Kabanosy Pikok - lidl

jogurty z biedronki

serek aero -biedronka

Pierwszy odcinek tutaj ----> http://www.wykop.pl/wpis/1259159/biedakikupujo-spis-tanich-produktow-z-supermarketo/

P.S. Obserwujcie ten tag

P.P.S. Nie obserwujcie mnie - pisze dużo pierdół (naprawdę nie chcecie tego czytać)

P.P.P.S. To może być moja pierwsza główna: http://www.wykop.pl/link/1446777/aperture-r-amp-d-epizod-1-tworcow-nuka-break/ wykopiecie?
  • 16
@PrzecineQ: powinny być jeszcze jakieś zdjęcia bo batonika ni huhu nie kojarzę. Dodaję do obserwowanych chociaż colą z biedronki na 9/10 dałeś sobie -2 do wiarygodności.
@PrzecineQ: nadal go nie kojarzę ale będę się rozglądać. A co do coli pamiętam, że piłem jakąś z Tesco za 30gr gdzie cena wody jest wyższa (z czego oni to robili? o.O) i nadal ta biedronkowa wydaje mi się za słodka.
@PrzecineQ: żelki na wagę może i smaczne, ale polecam przy okazji następnej wizyty w karfurze sprawdzić skład na kartonie. w ogóle żelki to mało wartościowe słodycze, zainwestuj i kup jakąś lepszą jakościową czekoladę.