Wpis z mikrobloga

@be4ts: @klokupk: @zabiligoiuciekl: @plasticstone: wiem co to za gość, parę razy jechałem z nim w jednym wagonie metra. Mam w miarę dobrą pamięć do charakterystycznych ludzi, więc go zapamiętałem (zwłaszcza te sandały w zimę + skarpetki). Ostatnio czytał programowanie w c#, nieźle bujało metrem, ale on dalej czytał zawzięcie :) chyba chodzi na PW. Troszkę zaniedbany gościu, ale będzie jeszcze zarabiał 15k i dupa
  • Odpowiedz
@be4ts: a co jest złego w kanapce w komunikacji miejskiej? Ja np teraz nie mam czasu się wyspać ani zrobić śniadania w domu więc jestem zmuszony zjeść jakąś bułkę w autobusie, o ile nie ma tłoku i nikomu nie przeszkadzam tym naprawdę nie wiem jaki możesz mieć z tym problem.
  • Odpowiedz
@Sercio: @Talerzpozywnejzupki: @a665321: Jeżeli pojęcie kultury osobistej jest wam obce, to proszę, nie korzystajcie z publicznego transportu. Przykład kanapki z pasztetem i śledzia padł nie bez powodu - to 'potrawy', które, mówiąc kolokwialnie, jebią na cały autobus, czy wagon. Jest to dyskomfort dla innych pasażerów, jest to też zabronione w regulaminie ZTM.

Osoba z odrobiną przyzwoitości np. jadąc pociągiem w przedziale z innymi ludźmi chcąc skonsumować
  • Odpowiedz
@be4ts: a może #!$%@? na 2 zmiany żeby zapłacić wynajem i #!$%@? zusy i podatki? wpadło Ci to łba, zanim wyszydziłeś? może to jest dla niego jedyny czas, w którym może zjeść? nie znam gościa, nie wiem ale #!$%@? mnie taki hejt bo nie znasz jego sytuacji.

  • Odpowiedz
@be4ts: jadę do szkoły w każdą stronę godzinę, jem kanapkę która nie #!$%@? na cały autobus. Ciekawe czy w rzeczywistości byś mi powiedział w twarz że ci się to nie podoba czy patrzyłbyś się w ziemię, ukradkiem zrobił zdjęcie a później opisywał swój bul dupy na mikro, taki jesteś znawca obycia i kultury osobistej.
  • Odpowiedz
@rzydoMasonerya: Ty widzisz w ogóle jak żenujące jest to twoje wytłumaczenie?
@a665321: To już zależy co jesz, czy jest to uciążliwe dla innych pasażerów. Nawet jakbyś przejawiał zupełny brak kultury, to pewnie bym po prostu się oddalił, szkoda mi czasu na walkę z wiatrakami. Zdjęcia bym nie robił, bo po co?
  • Odpowiedz
Ty widzisz w ogóle jak żenujące jest to twoje wytłumaczenie?


@be4ts: żenua to twój ból dupy. jeżeli to nie jest wczorajsza kanapka z jajkiem, co #!$%@? na cały wagon, to niech #!$%@?. a uciążliwy to ty jesteś dla innych mirków.
  • Odpowiedz