Wpis z mikrobloga

Małe ostrzeżenie wczoraj, nie polecam tego uczucia gdy nagle, bez powodu koło ucieka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#motocykle #motocyklisci #thatfeel #niepolecam

Ale to mało istotne. Bo właśnie dziś, 2 godzinki temu zostałem już oficjalnym i zgodnym z literą prawa motocyklistą.
Mój instruktor, który dostał zgodę by wziąć udział w egzaminie, był w szoku jak bardzo dziś los rzucił mi pod koła najtrudniejsze warunki jaie można było sobie wyobrazić na drodze i bardzo dumny jak sprawnie sobie z nimi poradziłem. Egzaminatr, który ma opinię bardzo skrupulatnego i zwracającego uwagę na wszystkie szczegóły też pochwalił mój styl jazdy.
Oczywiście, by być szczerym, popełniłem jeden mały błąd - zatrzymałem się przed skrzyżowaniem zbyt blisko poprzedzającego mnie auta. No ale koniec konców - zdałem :]

http://i.imgur.com/#!$%@?.jpg

#chwalesie
Jofiel - Małe ostrzeżenie wczoraj, nie polecam tego uczucia gdy nagle, bez powodu koł...

źródło: comment_dMGzNbkMhRCeLXjiEriaA26ntSO0g6tq.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Miniumum długość auta - co w codziennej jeździe w zatłoczonym mieście raczej się nie widuje.

@Jofiel: Nieżyciowa bzdura i źródło korków, ale egzamin to egzamin.
  • Odpowiedz
@Jofiel: Ja na egzaminie machałem teatralnie głową na prawo i lewo ile wlazło, by nie było dyskusji że się nie obejrzałem, choć bardziej utrudniało to jazdę niż pomagało. Jak w jakimś przerysowanym teatrze.
  • Odpowiedz