Wpis z mikrobloga

@tigereg-bo-rucha-motzno: Może w to nie uwierzysz, ale serio czytam co wypociłeś przed monitorem. Jesteś pedałem, bo nie wytrzymujesz logiki niektórych karyn, i ostro reagujesz, jak ktoś zacznie cię nazywać ciotą. Potem wytykasz błędy logiczne w słowach atakujących (choć ich nie cytujesz) i mówisz, że się zabili i przeczytali jeszcze raz.

Pominąłem coś?
Uzasadnij te błędy logiczne i dlaczego według siebie nie powinieneś być nazywany ciotą.

Cioto ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@tigereg-bo-rucha-motzno: Czy zapoznałeś się z etymologią słowa ciota? Kolejny raz powtarzam, że to nie moja teoria, a językowo przyjęty fakt. To Ty starasz się negować fakty. A powoływanie się przez Ciebie na to co piszesz to już w ogóle szczyt komedii. Przecież wszystko sprowadza się tylko do "jesteś gupi!"
  • Odpowiedz
@Herflik: Ja mu mówię, że jest ciotą. Nawet wyjaśniłem korelację w języku polskim gej-homoseksualista-ciota.
Tak jest w słowniku. Na homoseksualistę potocznie mówi się ciota. Tak czy nie? Nie pytam o to, czy słowo jest pejoratywne. Mówię, że jeśli ktoś jest homoseksualistą, to można tą osobę nazwać ciotą i będzie to zgodne z zasadami języka polskiego, mam rację?

A to, że nagle dostał uber #!$%@?, to już nie mój problem. Ja
  • Odpowiedz
@Herflik: Tak, dla heteroseksualnego faceta "ciota" jest obraźliwe, bo sugeruje, że ta osoba jest gejem. Heteroseksualista nie chce być postrzegany jako homo, dlatego dla takiego jest to obelga.

Ale mówiąc ciota do geja też sugerujemy mu, że jest gejem, a on się na to obraża? Przecież ta pejoratywność wzięła się od nas, heteroseksualistów. Gej by nie zaczął skakać hurr durr nie jestem ciotą, tylko powiedziałby "no tak, wolę facetów, i
  • Odpowiedz
@Lordzio:

Ale mówiąc ciota do geja też sugerujemy mu, że jest gejem, a on się na to obraża?


#!$%@? #!$%@? mnie twoja logika. Jak wiesz o kimś, że jest gejem to czemu go
  • Odpowiedz
@Herflik: Powiedziałem, że ciotą jest KOLEŚ, który bierze w tyłek.

Oni to wiedzą, że wolą facetów, inaczej woleli by kobiety.


Więc czemu się obrażają, jak ktoś im to powie. Ja się nie obrażam, jak ktoś mówi mi "Anon, wolisz kobiety". Albo "Anon, jesteś brunetem. Anon, jeździsz Volvo."
To prawda, więc czemu mam się obrażać? Jakbym się obraził za wytykanie mi, że wolę kobiety, to byłaby to niezła hipokryzja. Ale jak
  • Odpowiedz
Powiedziałem, że ciotą jest KOLEŚ, który bierze w tyłek.


@Lordzio: a jak tylko ciągnie druta to już nie jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poraża mnie twoja logika. Ciota to pejoratywne określenie geja, a czy on bierze w tyłek, czy tylko wali w tyłek to żadna różnica.

A ty z uporem maniaka robisz
  • Odpowiedz