Wpis z mikrobloga

@tigereg-bo-rucha-motzno: Ale co to ma do nazewnictwa? Przyjmij wreszcie to do siebie, żeś ciota. Nie obchodzą mnie pobudki dlaczego bierzesz w dupę, tylko tego wynik. A wynikiem jest właśnie nazywanie rzeczy po imieniu. Bierzesz w dupę, mówisz, że chcesz być babą, to jesteś ciota i tyle.

Ale to dobrze, więcej dziewczyn dla nas. A ty dalej idź w forever brąz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lordzio: a ja proponuje ponownie; idź się zabij bo jesteś debilem, przeczytaj sam siebie raz jeszcze

@kiszczak: z ciebie jest taki dałn, że aż nie wierze, że nie trollujesz... wielu homo w dupę nie bierze, kwestia charakteru itd. z babami masz to samo, są takie co lubią dominować i takie które chcą być dominowane, taka ludzka natura
  • Odpowiedz
@tigereg-bo-rucha-motzno: Na przykład wiedza kiedy ktoś ewidentnie próbuje cię #!$%@?ć naciskając na twój czuły punkt i kłótnia z tą osobą, co udowadnia twoją niestabilność i nieumiejętność radzenia sobie ze swoją słabością?

Danie się wciągnąć w kłótnię przez to, że ktoś nazwał cię ciotą? xD
  • Odpowiedz
@tigereg-bo-rucha-motzno: Jak to nie ma? dlaczego chcesz zakłamać rzeczywistość? Przecież to słowo nie jest mojego autorstwa. Naprawdę poczytaj sobie skąd i dlaczego się wzięło zanim kolejnym razem będziesz robił z siebie ignoranta.
  • Odpowiedz
@tigereg-bo-rucha-motzno: Serio, jak do swojego przyjaciela powiedziałbym, że jest ciotą albo pedałem, to by mi szybko zripostował i koniec tematu. A ty odwalasz dla mnie kopalnię beki, co tym bardziej udowadnia mnie w przekonaniu, że pedały (nie mylić z gejami) mają jakąś manię i jak tylko ktoś nazwie takiego po imieniu, to od razu "hurr idź się zabić gimbusie durr".

Czy ja ci mówię, że nie możesz brać w dupę?
  • Odpowiedz