Wpis z mikrobloga

Zauważyłem dużo kaczystów na wykopie, więc: Antykaczyści łączmy się!.

Kaczyzm ideologia Kaczyńskiego, która jest złem. Kaczyzm chcą już wprowadzić i jakie skutki będą?, a takie że będzie państwo wydawało 50 miliardów rocznie. A co dalej?, dalej? dalej będzie tylko gorzej. #polityka
  • 36
@Krizos: Bo będą zabijać za in vitro,za naukę,za ateizm,obowiązkowa religia w szkołach(PRZYMUS!),przymus chodzenia do kościoła,100 tyś nowych księży,finansowanie kościoła. I jeszcze wiele więcej.
@wykopeczus: > Kaczynizm- Choroba która objawia się lubieniem Kaczyńskiego, w wierzenie zamach smoleński i głosowanie na PiS nawet jakby chcieli zrobić piekło na ziemi. Człowiek który jest na 98% fanatykiem religijnym. Chciałby on palić ludzi na stosie nawet za nic. Jego wykształcenie jest najczęściej podstawowym(80%), a zawodowe plasuję się na 15%. 4% to w ogóle bez wykształcenia. Około 98% chorych nie zna obcych języków, a do tego nie umie prawie Polskiego!.
Ja na Ciebie nie krzycze, to po pierwsze. Po drugie w ani jednej mojej wypowiedzi nie agitowalem za pisem. Natomiast wszystkie Twoje wpisy na wykopie zielonko, sa propaganda antypisowska. Zero merytoryki, tylko oklepany, nie majacy nic wspolnego z rzeczywistoscia belkot.
@wykopeczus: Ty nawet na wlasne wpisy sam odpowiadasz, musisz sie przekonywac, ze to bzdury sa cos warte czy jak? A polskiego, kolego to nie znasz Ty, to juz ustalilismy, usun konto, przestan sie samomasakrowac.
@Krizos: > Ty od Ewki jestes w ramach programu internetowych hejterow? Co to jest ten "kaczyzm" Twoim zdaniem? Odnosnie rzekomych miliardow, ogarnij ile kosztowala ciepla woda Tuska przez ostatnie 8 lat, Gierek to byl przy nim maly pikus.

blad - TO JEST TROL !!!

Jestes chory na glowe jezeli w to wierzysz, ale ja jednak mysle, ze Ty jestes od Kopaczowej i masz 60 groszy za wpis. Usun konto.

Patrząc na