Wpis z mikrobloga

znowu czuje sie jak gowno po paru dniach kontaktow z ludzmi i dziewczynami w robocie powrocilem do smiecingu domowego i sobie uswiadomilem ze chcialbym spedzic pare godzin na dworze z kumplami niestety ich nie posiadam i znowu nawrot #feels a jako ze mamy lato feelsy powrocily ze zdwojona sila :( jak to jest ze nawet paru znajomkow ktorych mam i tak mnie maja w dupie i nikt sie nie chce ustawic :( naprawde jestem tak #!$%@? czy moze oni? przeciez w robocie jak jestem to normalnie gadam nawet z dupeczkami taka jedna jak do niej nawine pierwszy to siedzi i pieprzy bez przerwy a druga trzeba troche za jezyk pociagnac ale #!$%@? przeciez to ja najwieksze gowno i smiec na wykopie ciagne za jezyk dupeczke... #!$%@? to wszystko gownem bylem jestem i bede niestety feelsy troche mijaja w robocie jak mam kontakt z ludzmi ale potem wracam do domu i znowu brak znajomych mnie przyciska zwlaszcza jak spojrze przez okno a tam ekipa ludzi ktorych znam z widzenia ale nie podejde bo niby jak i w jaki sposob... nawet nie wiem po #!$%@? to pisze i tak wszyscy mnie maja w dupie :(
#stulejacontent
  • 4
  • Odpowiedz
@SmiecBezZycia: mam to samo, jeden kumpel spotykana się z 4 lata młodszą laską-ćpunką, przyjaciółka zajęta swoim stulejowatym niebieskim, kolejna przyjaciółka zaś mieszka 70km ode mnie więc nie ma jak wyjść, mój niebieski ma mózg zajęty cs-em, więc jedyne moje spotkania ostatnio z nim to szkoła i skajp, a reszta to typowo szkolni znajomi ze swoim życiem, gdzie ze mną gadają tylko w szkole, no ew. z kimś gram. A cała reszta,
  • Odpowiedz
@SmiecBezZycia: mam to samo. w robocie, wczesniej w szkole jakos normalnie gadam z ludzmi, smieszki chichy pelen luz. ale wez sie spotkaj z ludzmi na miescie, nie z ,,przymusu" i juz mi #!$%@?. zapominam jezyka w gebie, stulecontent motzno i wiele innych. mozgu, plox
  • Odpowiedz