Wpis z mikrobloga

kiedy tam byłeś i na ile dni? nocowałeś w namiocie na terenie festiwalu czy w hotelu? transport- samochód czy pociąg, ceny na festiwalu/ ceny na węgrzech i najważniejsze- jak Ci się podobało? ;d
@sagan_ - ja przed laty jeździłem, ale węgierskie warunki znam. Można śmiało jechać pod namiot. Jedyny problem to to, że rano już jest gorąco, więc raczej gnicie do 12 odpada. W razie co, jakiś hostel można tanio znaleźć. Jeśli chodzi o transport, to sam musisz sobie odpowiedzieć. Komunikacja miejska w Budapeszcie daje radę, a i MAV (węgierskie PKP) jeździ całkiem wporzo. Ja zawsze jeździłem pociągiem do Puspokladany, w którym to spędzałem wakacje
@sagan_: Po pierwsze było zajebiście :) Byłem tam już 3 razy i za każdym razem impreza mi "siada" jak cholera. Spałem w hotelu na mieście (taxi z festiwalu do miasta w rozsądnych cenach i bez problemu - jest ich na wyspie w chooy. Te poza wyspą naciągają ludzi.), jechałem samochodem z krk. Ceny generalnie rozsądne. Scen bez liku, jeśli chcesz jakieś dziwne gadżety to na wyspie też tego nie brakuje ;)