Wpis z mikrobloga

#aero2 #aero

Ciekawa sprawa. Mam aero już od dość dawna, ale w domu nigdy zasięgu nie miałem (a przynajmniej w pokoju, jak się wlazło na dach to był). Do tego mam w domu jakiś stary modem, który jednak nigdy z kartą aero współpracować nie chciał. Teraz sprzątając znalazłem go w szufladzie, wsadzam w USB i tak działa ;) Nawet prędkość całkiem dobra.

Swoją drogą za to właśnie lubię #ubuntu, ogromna ilość sprzętu po prostu działa od razu po podpięciu, na windowsie bym pewnie jeszcze siedział i szukał sterowników.
Pobierz Caroo - #aero2 #aero

Ciekawa sprawa. Mam aero już od dość dawna, ale w domu nigdy za...
źródło: comment_Xlc2s6m81qXgk7yaW0QSsg8A3RSTlR96.jpg
  • 11
@HadronsCollidor: może i w W8 jest lepiej, ale nie przypominam sobie żeby kiedyś XP czy 7 znalazł mi sterowniki tak sam z siebie. No, czasem zdarzało mu się oświadczyć że SAM zainstalował sterowniki do pendrivea albo myszki, wspaniałe :D A przy sprzęcie takim jak modemy czy karty WiFi wbudowane sterowniki często są zbawieniem, bo do ich ściągnięcia potrzebny był by internet, i tworzy się błędne koło :)
@HadronsCollidor: Od razu hejterzy, widać zależy od tego na co się trafi :) Z drugiej strony jest sporo sprzętu (szczególnie nowego), którego uruchomienie na Linuksie w ogóle graniczy z cudem dla początkującego użytkownika, wszystko ma plusy i minusy.