Wpis z mikrobloga

@grucki: @Perlo: Perlo ma racje, przy pilce ma to jeszcze sens jak grasz dobre ligi, ale przy tenisie #!$%@?. A wtedy nie wyplacisz tego co zarobiles tylko bedziesz gral za nastepna 100. Ustaw sobie cel np 500zl, zostaw 100, ktore wplaciles i gral allin. Jak wygrasz to 500 wyplac. Radze z doswoadczenia, jak ogarniasz to ten system nie jest taki zły. Chociaz moim zdaniem tenis to kiepski pomysł.
@michalek21: Probowalem tak grac tenisa i #!$%@? straszna. Probowalem pilke bylo lepiej. Ale ja nie gralem plaska. Tylko zaczynalem od 100zl lecialem do 200zl i spowrotem od 100 i tak w kolko, szlo zarobic ze 100 dziennie, ale to trzeba tez troche farta miec, bo skutecznosc trzeba miec z 99%.
@100mph: @Perlo: @michalek21: dobra znafcy, nawet jakbym wam tutaj przedstawił 10000 trafionych to i tak byście napisali hurr durr a przedstaw jeszcze koszty wody i odpadów komunalnych. Rzeczywiście zerkniecie na telefon pare razy na dzień i chyba się nie wypłace za ten prad. Mnie zyski zadowalają nawet jakbym miał jeden mecz przerznąć. Zrozumcie że sukces nie leży w wielkości kursó wtylko czy w kursach jest value i twojej skuteczności.
@grucki: oczywiscie ze zalezy do value, nikt tego nie podwaza. Tylko ze jest praktycznie niemozliwym osiagniecie prawie 100% skuteczonosci nawet przy takich kursach, a tutaj przy skutecznosci 95% juz masz strate wiec jest ciezko. A jeszcze jak mowisz ze zerkasz tylko na telefon, czyli spotkan nie ogladasz, ani nie analizujesz to jakim cudem Ty widzisz gdzies value?
@grucki: tak się składa, że wiem o czym piszesz zrobiłem ze 100 ponad 1k, ale potem skończyły się dobre europejskie ligi, zacząłem grać czasami tenisa i zgadnij jak się skończyło. Dlatego nie polecam tenisa i podpowiadam ci piłkę. Po prostu.
@grucki: gowno prawda, ogladam pilke od wielu lat ale dalej nie ogladajac nie wiem czy strzela np do polowy bo nie wiem jak wyglada gra a statystyki czesto klamia, moze byc 20 strzalow ale same jakies kalafiory do wylapania przez recznik. owszem cos tam mozna powiedziec z doswiadczenia, bo przeciez mnostwo ludzi gra przedmeczowo, ale akurat tenis przedmeczowy to chyba najbardziej loteryjny zaklad w bukmacherce, nie ma gorszego sportu do obstawiania.
@grucki: grając na kursie 1,01 musisz pod rząd około 70 razy poprawnie wytypować żeby być na czysto w przypadku wtopy xD to jest dobre dla pasjonatów grających tylko po to, żeby mieć komu kibicować w meczu, a nie w celach zarobkowych :) najbardziej opłacalne jest obstawianie 3-4 meczy na jednym kuponie z kursem 1,2 do 1,3 każdy