Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z was z internetu Cyfrowego Polsatu za 30 zł z pakietem 25 GB danych? Raz na miesiąc wracam do domu rodzinnego, który znajduje się w takiej małej dziurze gdzie za normalny internet płaci się jak za mokre zboże... w tej chwili mam radiowke z szybkością 2Mb/s za 30 zł. Chodzi to jak 20 letnie seicento... #!$%@? mnie czasami z tym strzela. Wiem, że internet z limitem danych w tych czasach to kpina, no ale nie mam chyba innego wyjścia. Dlatego chcę się dowiedzieć jak to jest z tym Cyfrowym Polsatem, czy nie ma jakiś awarii czesto i czy te 25 GB wystarczy mi na swobodne przeglądanie internetu, bez obawy ze skończy mi się pakiet.

#cyfrowypolsat #pytanie #internet #lte #plus
  • 10
  • 0
@ElCidX: nie ma sensu abym płacił 45 zł za internet, gdzie ja i siostra jedynie z niego korzystamy, a w domu jesteśmy raz na miesiąc, ewentualnie dwa razy. 30 zł to max
  • 0
@ElCidX: Jedno "ale" które mi się właśnie przypomniało... Jakiś czas temu pytałem w Play o ofertę LTE i okazało się, że nie mają u mnie zasięgu LTE. Mam w telfeonie LTE od nich i faktycznie mi nie łapie. Jedynie Cyfrowy Polsat ma zasięg u mnie jeżeli chodzi o ten internet.
  • 0
@ElCidX: Żeby to gówno jeszcze normalnie chodziło to tez bym został... Dzisiaj rano wstaje, chce na szybko zrobić przelew, a tu #!$%@?... neta przez 3h nie było -_-