Wpis z mikrobloga

@Jestem_Tutaj: 5.0.2 na najstarszą zetkę wydali, ale z takim błędem, że dyskwalifikuje on ten soft z miejsca, a mianowicie - nie pokazuje, nieodebranego połączenia... dopiero drugie połączenie nieodebrane (od tego samego nr) wyświetla się w powiadomieniach... przykładowo dzwoni do Ciebie kobieta nie odbierasz bo nie słyszysz i nawet nie wiesz, że dzwoniła jak zadzwoni drugi raz już ze #!$%@? to wtedy widać, że faktycznie dzwoniła wcześenij...
@Jestem_Tutaj: Na G2 4.4 też jest beznadziejny. Jak ktoś dzwoni, to musisz czekać 5-6 sekund, bo ekran się nie chce wybudzić od razu. Bateria spadnie tak, że włączy się oszczędzanie energii, to po naładowaniu fona musisz ręcznie wyłączać wibracje na dotyk przycisków na dole. Muzyka gra cicho + pojawiają się wkurzające szumy. Aparat robi zdjęcia jakby miał włączony filtr "farba olejna", no i kastrowanie z nagrywania 4K, 720p120. Dodatkowo fakt, że
@Tojtek:
@Jestem_Tutaj: Ja zas uwazam, ze G2 to najlepsze co mozna bylo kupic okolo rok temu za 1300 zlotych i ze swojego jestem zadowolony. W mysl, ze nie ma smartfona idealnego, G2 ma najmniej dokuczliwych wad. UI od LG jest brzydkie, ale stabilnosci nie mozna mu odmowic. Do lizaka nawet nie aktualizuje, moze za kilka miesiecy. To, ze sony zdecydowalo sie na taki krok dowodzi tylko slabej sprzedazy ich smartfonow.
@Pacjent: Siedzisz teraz na stocku 20H, czy na czymś innym? Jakie mody? Mnie stockowy 4.4 wkurzał swoimi wadami na tyle mocno, że wolę już siedzieć na 5.0 ze słabszym czasem baterii... A najchętniej wgrałbym czysty 5.1, no ale wtedy nie mam QuickMemo+, QuickRemote, aparat jest gorszy i bateria też.
@Tojtek: 20h, nic nie kombinowane, tylko w gravity boxie obnizylem troche navbar, zegar z data dalem na srodek i circle battery, nova zamiast stockowego launchera i mi wystarcza. Nie chce mi sie juz grzebac przy tym telefonie, bo mnie troche nudzi, ale robi co trzeba bez crashy i zwiech.