Wpis z mikrobloga

@Svetlan: Na stronie Kolei Mazowieckich jest taryfa, odliczas km od Modlina do Warszawy ZOO (jest podane w rozkładzie), powinno być najtaniej. Ewentualnie Translud ale nie wiem którędy jeżdżą.
  • Odpowiedz
  • 1
@Svetlan: ostatnio odbyłem taką podróż. Problem jest taki, że pociąg KM raczej średnio trzymał się rozkładu, a autobus (MODLIN BUS) życzył sobie dość spory hajs, jakieś trzy dychy. Aczkolwiek mimo wszystko komunikacja z Modlina na dość dobrym poziomie. Pociąg najtaniej, 17zł bilet.
  • Odpowiedz
@pivo14: @madmen:

Lot trwa z 40 minut, liczę godzinę do wyjścia z lotniska. 7:30 mogę ruszyć na modlin busem, bądź w tych okolicach. W modlinie mam pociąg do Zoo 7:37. Nie zdąże, chyba że bus będzie już podstawiony czekał. :/

No to zostaje busem jechać za 30zł.
  • Odpowiedz
  • 1
@Svetlan: autobus podjeżdża zgodnie z rozkładem, ale potem w Modlinie sporo się czeka na odjazd pociągu...:\ jak masz hajs, bierz Modlin busa :)
  • Odpowiedz
@madmen: Hajs niby mam. Ale jednak wolałbym go spożytkować na obiad. Już nawet wolałbym komuś zapłacić te 75zł niż dać na busa. No ale nikt się nie zgodzi za tyle wstawać o 6 i tyrać na lotnisko, by zawieźć jakiś 3 randomów do zoo.

Ostatnie pytanie. Jest tam gdzie wypić kawę na lotnisku może?
  • Odpowiedz
@Svetlan: z Modlina są pociągi albo na Dworzec Zachodni albo na Lotnisko Chopina, w zależności którą odnogą torów jedzie, ten pierwszy leci przez Warszawa Zoo i Dworzec Gdański, ten drugi przez Wschodni i Centralny. Żeby dojść do zoo od strony północnej ze stacji wystarczy 5 minut, może i mniej, nawet mógłbyś się wyrobić pociągiem o 8.14. Nie ma szybszej opcji, chyba że taxi.
  • Odpowiedz
@Svetlan: jak masz jechac busem za 30 i jedziesz w 3 osoby to polecam taxi. Bodajze Glob wozi z Modlina do Wawy za 99pln. Niby drozej ale jak doliczysz komunikacje miejska zeby dojechac do ZOO to wychodzi podobnie
  • Odpowiedz
@Mithrindil: ja z autopsji wiem, że jak masz tylko podręczny to czas od wyjścia z samolotu do wyjścia z lotniska to jakieś 2 minuty. to po prostu przejście przez kilka par drzwi i korytarz. nie wiem też jak może się spóźniac pociąg w Modlinie, jak kilka stacji dalej jest punktualnie
  • Odpowiedz