Wpis z mikrobloga

#wot
Nie ma to jak specjalnie dostać od swojego arciarza na starcie za 843 dmg.
Typ w arcie 1400 wn8 bawi się w generała i rozkazuje kto ma gdzie jechać. Napisałem mu "stfu arty" i nagle jeb w plecy (ja w AMX 50B) od niego za 8 stów. Pierwsza minuta gry. Typ jeszcze pisze ze chciał oneshota (jakby to od niego zależało xD).
Kolejny dowód, że największe #!$%@? i zakały gier mmo grają artami. Wstyd mi czasem, że w to samo co ja, grają ludzie z błotomózgowiem.

Wuehlmops
http://new.noobmeter.com/player/eu/Wuehlmops/509689354/;jsessionid=8681C8CF0876B978007496C5062BADC9
  • 6
@jos: Co się dziwisz. Przecież artyleria to jednostka stworzona dla ludzi z taką mentalnością ("hehe, ale zepsuję komuś grę zaraz, hehe, ale się #!$%@?, hehe"), więc nią grają.
@jos: ja ostatnio musiałem takiego spacyfikować, na starcie jadę sobie medem no i patrzę, nasza arta jeb w naszego jg pz iv za tam 4/5 życia, no to nie wytrzymałem i go zabiłem 1 strzałem, ale się wkurzył, zaczął pisać, że porażka będzie i wyzywać. No, ale opłaciło się wreszcie jakoś normalniej się grało, bo seria porażek wcześniej była, a po tym jak wyrwałem chwasta to jak odjęło i wygrane zaczęły