Wpis z mikrobloga

tl;dr: Lumia 640 vs Lumia 830

Mirki, co poza lepszym aparatem i ładniejszą (subiektywnie) obudową może mnie przekonać do Lumii 830 a nie do Lumii 640? Byłem już na 99% przekonany do kupna 830, ale trafiłem na 640 i jak zobaczyłem jej cenę to aż mi kopara opadła. Praktycznie wszystkie parametry takie jak przekątna ekranu, sam ekran, ram, procesor są identyczne w obu telefonach, w dodatku 640 wyszedł bardzo niedawno, w marcu. Powiedzcie mi proszę cóż takiego mogłoby mnie przekonać żeby kupić jednak 830 zamiast 640? Niestety 830 bardziej mi się podoba wizualnie, ale jednak kosztuje ponad 2 razy tyle, a aparat nie jest dla mnie aż tak ważny, żeby płacić aż 700zł więcej. Będę bardzo wdzięczny za każdą opinię.

Dodam jeszcze, że w 830 na plus jak dla mnie jest przycisk do aparatu i te 3 przyciski na dole, że są wbudowane, a nie na ekranie, na minus w 640 jest dual sim, którego nie potrzebuję.

#windowsphone #bojowkawindowsphone #smartfon #telefony #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 8
@MRacheron: Niestety 735 mnie zupełnie nie interesuje ze względu na brzydki dizajn (subiektywnie, według mnie), mniejszy wyświetlacz i nie potrzebuję tak dobrego aparatu do selfie :P z potyczki 735 vs 640 ja wybieram 640, pytanie co w porównaniu z 830, które podoba mi się najbardziej ;) niestety jednak cena weźmie górę i prawdopodobnie wybiorę 640, gdyby nie było tak tanich smartfonów dostępnych to nawet bym się nie zastanawiał i brał 830
@Sihill_pl: nie przekonały. Oba telefony wczoraj oglądałem w sklepie i się nimi bawiłem i porównywałem i ten ekran nie robi dla mnie osobiście wielce zauważalnej różnicy, niby ciut ładniejsza czerń w 735, ale nie zmienia to przynajmniej dla mnie codziennej funkcjonalności. A zdecydowanie wolę 5 cali niż mniejszy. A co do aparatu, to gdyby mi tak zależało na aparacie, to kupił bym 830 bez namysłu.