Wpis z mikrobloga

Czy ktoś też rozważa kupno iSticka zamiast w e-dymie to na fasttechu albo gdzie indziej? Poziom #!$%@? sięgnął zenitu ()
Kto by się spodziewał że tak się stanie... chyba tylko nieodpowiedzialni ludzie.
A teraz pomyślcie, e-dym pracuje do 18 i raczej nikt się tym nie zajmie dzisiaj, czyli siądą dopiero do tego jutro. A niech nie daj boże home.pl znowu zdecyduje że mają za duże obciążenie i to czas żeby wyłączyć serwer - tylko teraz nałożą karę.
Masakra, huczna impreza urodzinowa, i robienie klientów w #!$%@? xD
I wyobraźcie sobie co czują Ci ludzie, którzy brali na dzisiaj urlop bo im się bardziej to opłacało niż kupowanie drożej.
noł komęts :|
#epapieros #epapierosy
  • 7
@xadereq: Ja w zasadzie nie, bo mam nunchaku, ale chciałem zostawić jako awaryjkę i skoro jest okazja to kupić 50W dlatego jak się uda to dobrze, a jak nie to trudno i tyle, bez sensu się napinać.
@xadereq: zadzwonie jutro rano do stacjonarnego we wro (w miarę żyje "dobrze" ze sprzedającym) i podpytam czy mi sprzeda już po promocyjnej cenie. Jeśli tak, to mogę Cię zawołać
@xadereq: lemo 2 z gearbest wychodzi lekko poniżej 100 zł. Istick 50W legitny na fasttechu jakoś za 160 zł jest. Napaliliscie się, a sprzęt można było kupić już miesiąc temu w praktycznie takich samych cenach.

@xadereq: mam czym wapowac, nie śpieszy mi się - tydzień temu zamówiłem nowy parownik i jakieś graty na FT. U edyma tylko aromaty chciałbym jesli kiedyś się uda.. ;)
jeśli nie potrzebujesz sprzetu na za 2 dni to polecam to wyjście, ile nerwów oszczędzonych.. O F5 nie wspominając;)