Wpis z mikrobloga

Hello. Mam problem z moim Volish Twist v2. Bateria zaczęła latać w środku (bez uszkodzenia mechanicznego z mojej strony), kabel USB przerywać (adapter śmigał dobrze). Oddałem go na gwarancję. Pani w sklepie mnie dosyć lubi, więc cały zestaw po prostu wzięła i wypisała co tam mi nie działa. No i czekałem tydzień i co? I odesłali z karteczką "Wymieniony Volimizer", który akurat był najmniejszym problemem. Kabel USB itd. dalej przerywa, nawet jak odbierałem baterię z gwarancji to pan sprzedawca sam chętnie sprawdził, czy faktycznie. No i podłączył do laptopa i jak wiadomo - przerywa dalej. Co robić, jak żyć? Oddać znowu? Kazał mi przyjść jutro, bo będzie kierowniczka, no ale kurde. Człowiek tydzień męczy się na gównianej baterii, zadowolony, że cały zestaw nowy dostanie a tu taka dupa. E-papieros zakupiony w e-smoking world. (Wiem, że ktoś się zaraz przyczepi, że mogłem z internetu kupić, no ale wolę latać na miasto, a nie odsyłać towar w przypadku własnie gwarancji.) Jest jakaś szansa, że jednak coś wymienią? Pani kierowniczka chętnie by mi wymieniła ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale niestety nie mają już tej baterii na składzie bo po prostu już jej nie ma. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pomocy wapowicze. Bo jak na razie, to jedynym plusem jest nowa grzałka w Volimizerze (ale nie wiem na $*(# mi ona, skoro używam ProTank Mini z KangerTecha [Polecam do zwykłych e-fajków a nie modów swoją drogą]).

#epapieros #epapierosy #wapujzwykopem
  • 25
@FlameVinci: Nie marudzę, że się popsuła. Marudzę, że polecieli ze mną w #!$%@? w "siedzibie", bo "oddział" w moim mieście jest akurat spoko. Wiedziałem, że jak spytam o pomoc, to przyjdzie jakiś Hurr Durr z modem i będzie #!$%@?ł, że mam #!$%@? sprzęt. Jak napisałem wyżej, następnym razem kupię moda. Więc może już przestań walczyć o jedyne słuszne marki/rodzaje e-petów, i po prostu doradź coś, albo się zamknij.
@Drakalen: Chcesz rade? jesli to esmokingworld, to stań przy tym stoisku. Powiedz ze Ci nie działa, masz gwarancje i mają Ci to wymienić albo dać inne i już. To jest ich problem. A i nie daj sie wlasnie na takie rzeczy jak "wezme na tydzien". Nie i koniec - maja Ci wymienić od ręki...
@Drakalen: jeśli nie mają na miejscu to muszą Ci to ściągnąć z hurtowni i wtedy wymienić od ręki. U mnie zawsze to tak wygląda, bądź dzwonię do innych punktów w mieście i najwyżej tam się odsyła klienta żeby sobie wymieni - sprzęt na niego wtedy czeka odłożony. Gorzej jeśli w hurtowni zablokowana jest opcja z Twistem - wtedy nie wyczarują CI tej baterii z niczego, mogą dać inną w tej samej
@peterx122: no i dała mi zastępczo vision spinnera 2. Jak tym razem coś pójdzie nie tak to biorę zwrot kasy. Teraz się na to zgodziłem bo sama pani Kasia im przez telefon mówiła, że cały zestaw do wymiany. No i smiesznie, że zastępcza fajka jest nowa. Dopiero co odfoliowałem. I dosyc ładna. XP właściwie to przystalbym na wymianie na takową.
@Drakalen: chociaż powiem Ci ze nie polecam spinnera. Bateria raczej dobra ale nie dlugowieczna - po jakims czasie nie doladowuje sie do konca. Poleciłbym Nunchaku Vapors - 2000mah, regulacja do 18W super cena bo 130zl, ale juz mam 2 sztuke i po 3 miesiacach wyrabia sie port microUSB - nie da sie ladować ;/ . Sam teraz sie zastanawiam czy kupowac jakiegos isticka z edyma ( tez ma port micro )
@peterx122: No właśnie ta wymiana bez żadnych pytań była podstawą do kupna czegoś "mainstreamowego". Wolę to niż męczyć się z reklamacjami na necie. :D I w sumie... Nunchaku Vapors spoko pomysł. Właściwie jest z tego samego brandu co Spinner 2.