Wpis z mikrobloga

hotel otwieraja zdaje sie dzis - 320 pokoi - tak wygladal 2 lata temu w licpu

ktos tam mi mowil, ze pokoje (wiekszosc) zabookowana juz teraz na 3 lata naprzod...

#islandia #ciekawostki #inzynieria #turystyka

normalnie takie inwestycje zwracaja sie chyba po 5-10 latach


+ te budynki ida do rozbiorki jeszcze pod koniec tego roku chyba a w ich miejsce ma powstac kolejny, jeszcze wiekszy hotel

#boghactwokuhwa
m.....l - hotel otwieraja zdaje sie dzis - 320 pokoi - tak wygladal 2 lata temu w lic...

źródło: comment_6CGJpve9m5z6P9Z22RX94t2gsZVzZagb.jpg

Pobierz
  • 10
@brukiew: pewnie bym nie odpisal, ale jako ze mam dobry humor - post raczej adresowany do ludzi zainteresowanych #islandia & #ciekawostki + takich co czytali wczesniejsze moje rzeczy, ktore tu wrzucam, dotyczace szybkiego rozwoju turystyki + boomu budowlanego. 300tys kraj, ktory odwiedza > 1-1.5mln turystow rocznie ze stopa zwrotu z inwestycji prawie 5-6x wyzsza niz w europie zach czy us (teraz dochodzi nawet do 10x w niektorych przypadkach) to jest raczej
Ty dorośnij, arogancki #!$%@?, zamiast grzecznie wyjaśnić, to fukasz jak czarna dziwka.


@brukiew: przeczytaj swoj pierwszy komentarz i zastanow sie, czy to co wypisujesz ma wogole jakikolwiek sens.
+ przeczytaj wszystkie swoje ostatnie komentarze, nie tylko pod tym postem...
pewnie jestes duzy i silny i se radzisz ale z takim podejsciem w zyciu radze uwazac bo mozesz trafic na wiekszego ;]
m.....l - > Ty dorośnij, arogancki #!$%@?, zamiast grzecznie wyjaśnić, to fukasz jak ...

źródło: comment_TVyYURhjWxnGc8Djhai2RunFXiN0l3Q3.jpg

Pobierz