Wpis z mikrobloga

Witam, po spędzeniu paru miesięcy na wykopie i #programowanie oraz zachęcony akcjami innych użytkowników postanowiłem stworzyć stronobloga.
Będzie łatwo
Powstaje w celu nauki technologii, oraz żeby "mieć do portfolio" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Narazie wiodąca technologia to Django, w dalszym czasie planuję stworzyć wersję na Angular.js.
W obecnym momencie nic poza statycznym wyglądem nie ma, ale dzisiaj/jutro wrzuce opcje dodawania postów przez osoby zalogowane oraz komentowanie.
Zapraszam do krytyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#programowanie #darfenblog
  • 29
W obecnym momencie nic poza statycznym wyglądem nie ma, ale dzisiaj/jutro wrzuce opcje dodawania postów przez osoby zalogowane oraz komentowanie.


@fehuziom: ile razy to słyszałem

w obecnej chwili jeszcze nic nie mamy, ale wkrótce się pojawi


powodzenia
@Sudokuu: student 2 stopnia informatyki na politechnice białostockiej, frontendowiec, a za 10 lat widze się gdzieś w polsce z 5cyfrową wypłatą (wykopowe 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
@sztilq: niestety ale obecnie mam w pracy ciut spóźniony projekt i cały weekend pracowałem, dzisiaj powinienem mieć więcej czasu to wrzucę. Zawołam Cię przy kolejnym wpisie :D
@sztilq: Masz rację, ale strona ma równiez służyć jako mój eksperymentalny śmietnik, gdzie ucze się i testuję rozwiązania (nie na głównej stronie oczywiście :) ). Obecnie pracuję w czystym django, więc się go uczę, angulara wprowadzę już dla siebie :D
@tomcioPL: W sumie to narazie ma być podobnie - lista tytułów najnowszych postów, przejście na podstronę z treścią, logowanie i być może rejestracja, komentowanie anonimowe i z ewentualym zostawieniem emaila. Później będę tworzył zmieniał zależnie od tego co mnie najdzie/co Mirki wymyslą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fehuziom: skoro logowanie, to i rejestracja musi być - chyba że chcesz zrobić logowanie z mediów społecznościowych.

@biczek: napisz więc, co to za wiadomość. 80% studentów informatyki nie robi nic poza zajęciami, wolą chlać i dupczyć po akademikach ( ͡° ͜ʖ ͡°) doceń, że komuś się chce uczyć i rozwijać dalej :)
@tomcioPL: Jesteś na magisterce. Z tego co widac zero komercyjnego doświadczenia. Chwalisz się fronendem bez podstawowych funkcjonalności. W 2009 takie cos bym ogarnal w 20 minut w rorze z logowaniem i dodawaniem treści. Więc nie jesteś taki dobry jak ci się wydaję\ ta pilitechnika jest na serio słaba.
@fehuziom: Bo się chwalisz? I tylko frontendem? Nie wiem w ile to powstało ale przypominają mi się czasy pehapowcow i każdy ze swoim cmsem. Nie bierz tego fo siebie ale nikt cię niczego nie nauczy na studiach. Studia maja nie przeszkadzać w nauce samemu / pracy zawodowej.
@biczek: dlatego to robie - zeby sie nauczyc :) obecnie mozna dodawac komentarze i powoli to dziala. Dalem kolegom do testowania no i ten tego - juz na szybko rozwiazalem problem za duzej ilosci zapytan bo zaspamopwali mnie jakims makrem.