Wpis z mikrobloga

Kaczyński chyba zrozumiał o czym Korwin gada od 20 lat:
Z nieoficjalnych informacji uzyskanych przez „Wprost” wynika, że PiS na sztandary weźmie deregulację, zmniejszenie obciążeń fiskalnych dla małych i średnich przedsiębiorstw, skończenie z preferowaniem zagranicznych inwestorów czy uruchomienie ogromnych środków na inwestycje.
Nad programem PiS pracują dwa zespoły. Pierwszy skupiony jest wokół Jarosława Gowina, drugi – prof. Piotra Glińskiego. Eksperci Gowina skupiają się na programie gospodarczym. Piszą go ekonomiści z SGH na podstawie rozmów ze startupowcami, ale i biznesmenami (Roman Kluska, Michał Sołowow).
#polityka #4konserwy
  • 11
@adi2131:

GIELEWSKA O DWÓCH ZESPOŁACH W PIS: „O tym, jak ważny będzie ten kongres, świadczy to, że nad programem PiS pracują dwa zespoły. Pierwszy skupiony jest wokół Jarosława Gowina, drugi – prof. Piotra Glińskiego. Eksperci Gowina skupiają się na programie gospodarczym. Jak udało nam się ustalić, piszą go ekonomiści z SGH na podstawie rozmów ze startupowcami, ale i biznesmenami (Roman Kluska, Michał Sołowow). Zdrowiem zajmuje się trio: Konstanty Radziwiłł, Andrzej Sośnierz
Zawsze mówiłem, że Prawo i Sprawiedliwość to partia prostych i niskich podatków, tak jak pokazywała praktyka rządów Jarosława Kaczyńskiego. Dlatego teraz kiedy partia wraca do wolnorynkowych haseł postanowiłem wrócić w szeregi partii.

Korwin-Mikke? Nigdy nie traktowałem go poważnie, ale stoi za nim grupa młodych, patriotycznych działaczy którzy teraz razem ze mną dołącza do PiS.


Przemysław Wipler, 2016
Piszą go ekonomiści z SGH na podstawie rozmów ze startupowcami


@adi2131: podobno na SGH prawi sami komuniści pracują ( ͡° ʖ̯ ͡°) a startupowcy to ci, którzy kasę z Unii wysysają na założenie firmy żeby ją potem zamknąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)