Wpis z mikrobloga

@ridim: Prędzej czy później twórcy wrócą do drugiej wojny... Problem w tym, że najpewniej znowu momentalnie prawie wszyscy z większych wydawców na to postawią. I znów zaczniemy wymiotować tematyką drugiej wojny światowej. Więc po jakimś czasie, znowu prawie wszyscy zaczną robić FPSy futurystyczne i tym podobne.

The Cycle continues ;)
  • Odpowiedz
@ridim: szybko z barki. Bieg do nabliższej osłony. Czekanie aż ogien z CKM-u minie. Szybko do następnej osłony. Znowu czekanie. Szybko do następnej osłony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I te nerwy za każdym razem jak się nie uda XD
  • Odpowiedz
Istnieją jeszcze jakieś aktywne serwery MoHAA? Chętnie bym jeszcze raz zagrał na Stalingradzie,V2 czy The Hunt.
  • Odpowiedz
14 lat od premiery


@ridim: to może być klucz do wszystkich sentymentalnych wpisów jak Twój ;) Byliśmy wtedy czternaście lat młodsi. Osobiście do gier podchodziłem z większym zaangażowaniem. Budziły we mnie większe emocje. Pamiętam jak dziś gdy walczyłem z Dagoth Urem w Morrowindzie to trzęsły mi się ręce, pomimo tego że przed konfrontacją z nim przegrałem w to chyba z 200 jak nie lepiej. Gry się co prawda zmieniły, to nie
  • Odpowiedz
@ridim: Ooo panie trafiłeś w moje gusta tym samym doprowadzając do wspomnień. Już trochę minęło od pamiętnych nocek na strychu z kumplami przy ps2 :/ Fajne czasy. To se ne vrati... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ridim: MOH:AA :( ale nostalgłem... Świetna gra, super muzyka... wspólna gra z ojcem na 2 kompach na serwerach free for all - Stalingrad i zajmowanie w dwójkę najlepszej pozycji w celu dominacji serwera w ekipie: ojciec [*] - syn :(

Dzięki ridim ! :)
  • Odpowiedz