Wpis z mikrobloga

#weeklytopedm Wydanie 29: 25-31.05.2015
Wszystkich, którzy nie wiedzą o co chodzi odsyłam do tagu #weeklytopedm

W tym tygodniu 12 utworów na liście. Dwa kawałki od polskich producentów. Na pierwszych miejscach notabene utwory z gatunku najmniej ambitnego, bo z bigroomu, ale z dobrą melodią.

12. Karetus – Full Flavor || #dutchhouse #bigroom #trap #hardstyle #dnb #moombahton
Chyba ilość gatunków jest idealnym opisem xD. Utwór, który łączy te wszystkie style w jedność. Bardzo ciekawy projekt.

11. Amir Afargan feat. Katty Heath – Above The Clouds (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
Bardzo przyjemny wokal, melodia też niczego sobie i przyjemny, energiczny drop. Klasyczny przykład miłego utworu z tego gatunku.

10. DVBBS - White Clouds (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
Followup do Goldskies . Porównania do wcześniej wymienionego utworu mamy wszędzie - tytuł, podobna melodia, wokal w tym samym stylu itp. Wakacje się zbliżają, to Dabsy musieli coś wypuścić :p

9. Merk & Kremont - Get Get Down (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
Solidny groove, użyte partie wokalne z jakiejś znanej przed laty piosenki (ktoś mi przypomni?). Panowie zresztą przyzwyczaili nas do utworów na poziomie.

8. Fehrplay & Disfunktion - Nova (Original Mix) || #progressivehouse
Fehrplay nas ostatnio rozpieszcza. Co kolejne wydanie to perełka. Polecam tego pana.

7. Disclosure - Holding On (feat. Gregory Porter) || #deephouse
Trochę nie mój świat, ale to prawdopodobnie najbardziej ambitna nuta w tym zestawieniu. Zostawiam wam ten utwór do oceny.

6. Tom Swoon & Kerano feat. Cimo Fränkel - Here I Stand (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse #polskieedm
Dorian miał zdecydowanie lepsze utwory. Tym razem zaprosił do współpracy nieznanego, hinduskiego producenta. Na prawdę spoko wokal, słucham tej piosenki i przypomina mi moją miłość ;_;.

5. Bougenvilla - Take It Back (Original Mix) || #house #futurehouse
Kolejny hit od Bougenvilla utrzymany w stylu future house. Łatwo wpada w ucho i dobrze porywa na parkiet.

4. Michael Brun & Rune RK Feat. Denny White - See You Soon (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
Brun znowu wypuszcza świetny, progresywny utwór. Do jakości jego produkcji jestem przyzwyczajony od dawna. Super melodia, wokal może trochę gorszy, ale pasuje. Fajnie się słucha.

3. Ummet Ozcan - Lose Control (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
Niesamowite. Turas wydał coś, co da się słuchać. Ba, jest to czołówka jeżeli chodzi o bigroom w tym roku. Bardzo mnie zdziwiło, gdy dowiedziałem się, że to Ummet - w końcu utwór ten grał nawet Steve Angello na #umf w Miami o.O

2. Headhunterz & Crystal Lake - Live Your Life (Original Mix) || #bigroom
Kolejny bigroom od Headhunterz, który już chyba na dobre odszedł od hardstyle. Jeżeli ma wydawać takie sztosy, to jestem jak najbardziej za tą zmianą :P.

1. R3hab vs Skytech & Fafaq - Tiger (Original Mix) || #bigroom #polskieedm
Dobry bigroom od Polaków. A no i R3haba :v. Utwór nie jest długi, ale bardzo wpada w ucho, mimo, że to "nieciekawy bigroom". Właśnie wg mnie ta prostota i łatwość zapamiętania melodii daje mu pierwsze miejsce na liście. NO I POLSKOŚĆ PRODUCENTÓW.

0. Don Diablo feat. Emeni - Universe || #house
Robiąc listę zapomniałem o tym utworze. Nie chciało mi się już zmieniać zawartości wrzuconej na zippy paczki, więc nie ma tego utworu w uploadzie :v. Zasługuje w pełni na pierwsze miejsce i tak należy traktować tą produkcje. Cudowny wokal i klasyczny styl Don Diablo na dropie. Milutko.

Zapraszam do komentowania itp.
Link do paczuszki

#edm #muzyka #muzykaelektroniczna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Delus: Don Diablo było gdzieś wcześniej słychać (Tiesto na UMF lub Clublife?), szkoda, że na go nie zapakowałeś - wersja na youtubie ma 30 sekund wstępu. Resztę teraz przesł#!$%@?ę.
  • Odpowiedz