Wpis z mikrobloga

Czemu spoleczenstwo ma takie parcie na zwiazki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rodzice mi truja non stop zebym "za dziewuchy sie bral", babcia non stop wypytuje i generalnie lipa. Loszka dobra znajoma probuje wciagnac mnie w zwiazek, nawet na wypoku #tfwnogf to bardzo negatywny tag i w ogole #przegryw

A prawda jest taka ze mi autentycznie pasuje bycie mna, trzepanie co noc, strzelanie w csa i na xboxie, do tego robienie masy na silowni. Mialem dziewczyne raz, niby spoko fajnie ale te mile rzeczy nie rekompensuja stresu + nie zwroca czasu ktory moglbym poswiecic na cos bardziej przydatnego.

Ucze sie bardzo dobrze, mam fajna prace i w ogole bardzo dobrze mi jest tak jak jest, a ludzie na sile forsuja we mnie zmiany, wszedzie gdzie tylko spojze. Parcia na zwiazki jakos nie mam, a jak mocno w krzyzu przycisnie to zawsze jest tinder.

Mam 22lvl, nie moge byc jedyna osoba ktora tak ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 93
@kuhwa: a to nie jest tak, że się z tym pogodziłeś i teraz wydaje Ci się, że tak jest dobrze? już były takie wykopki co mówiły, że im dobrze a potem się okazywały #!$%@? : d no i "zwiazki" na jedna noc nie fundują stresu, a byś trzepać nie musiał
@kuhwa: Bądź twardy! Też nigdy nie rozumiałem tego zainteresowania otoczenia moim życiem uczuciowym (a raczej jego brakiem).

Lvl prawie 27 here, nigdy nie miałem dziewczyny, chociaż w innych sferach życia radziłem sobie przyzwoicie. Od lat nie mieszkam z rodzicami, skończyłem bardzo dobrą uczelnię, zarabiam jak wykopowy programista, więc wolę dalej się rozwijać w różnych obszarach, w miarę możliwości zobaczyć trochę świata, niż poświęcać się komuś. Przyznam, że przez jakiś czas czułem
@kuhwa: lvl 28 here, przerobiłem na ten moment dokładnie 15 dziewczyn, tylko z pierwszą i drugą było zajebiście. Kolejne laski to po prostu były moje życiowe porażki, co jedna to gorsza. Z sześcioma z tych 15 byłem powiedzieć można w "poważnych związkach" i zawsze dostawałem po dupie. A przekrój miałem naprawdę spory, od sprzedawczyni w sklepie po panią prawnik, od biednych do bogatych, od cichych po alkoholiczki-imprezowiczki i prawie wszystkie są
@kuhwa: zapytaj mirko dlaczego społeczeństwo ma parcie na swatanie wszystkich wokół. Dowiedz się, że :
-jesteś gejem
-jesteś niedojrzały
-kobieta Cie skrzywdziła
-jesteś gejem
-masz stuleję
-jesteś gejem
-dorośnij
Może kiedyś Co się zachce związków, ale porady w stylu "dorwij loszkę i się przekonasz" to sobie w dupę można wsadzić, bo najprędzej z tego będziesz miał alimenty na karku.
jak MOJE zwiazki wplywaja na biologie innych?


@kuhwa: Tak, że babcia, matka itp chcą mieć wnuków i prawnuków. O to pewnie chodzi.

Ja tam nie rozumiem też takiego nastawienia jak Ty masz, brzmi jak racjonalizowanie sobie tfwngf na pierwszy rzut oka. Ale popieram: żyj tak jak Ci się podoba, nie patrz na naciski innych, skoro jesteś pewny, że tak wolisz. Ty podejmujesz decyzje. Jakiej decyzji nie podejmiemy zawsze będzie miała swoje
@kuhwa: Bo w dwójkę żyje się łatwiej i przyjemniej. Póki masz 22 lat jest fajnie, powiem nawet że pewnie przez najbliższe 10 lat będzie nieźle, ale z czasem Twoi znajomi założą rodziny, urodzą im się dzieci i nie będą mieli czasu dla siebie a dopiero dla starych znajomych, wtedy samotność nie będzie taka przyjemna.
Rodzice mi truja non stop zebym "za dziewuchy sie bral", babcia non stop wypytuje i generalnie lipa.

@kuhwa: to akurat normalne, chcą przekazania genów dalej. co do znajomej to nie wiem o co jej chodzi. a reszta społeczeństwa ma na ciebie #!$%@?.
@trzebabylozostacprogramisto: No tak, buc na pewno pisałby o swoich niedoskonałościach i kompleksach. Chciałem raczej pokazać, że nawet jeśli wszystkim na około wydaje się, że ktoś nie miałby problemów ze znalezieniem partnerki/partnera, to są jeszcze kwestie niewidoczne na pierwszy rzut oka, które nie czynią tego już tak dziwnym. Tak jak OP, wielokrotnie słyszałem pytania na ten temat i chociaż niespecjalnie się nimi przejmuje, to uważam je jednak za całkowicie nieuzasadnione, bo to