Wpis z mikrobloga

Mireczky, co byście wybrali:

BMW E46 2.0d 136KM vs Audi A6 C5 1.8T 150KM vs Mazda 6 2.0d 136KM

A może co innego?

-Audi byłoby prawdopodobnie najstarsze rocznik 97-99, tutaj w grę wchodzi wersja Sedan, mimo zróżnicowanych opinii najbardziej mi się podoba wizualnie, uważam że klasyczna linia (projektowała Pininfarina) przetrwała próbę czasu i zadbane A6 C5 potrafi nadal wyglądać "bogato"
-BMW mi się chyba podoba najmniej, nie lubię wizerunku marki i ogólnie z tych aut chyba robi wrażenie samochodu najstarszego (przedlift) przynajmniej ja takie odnoszę wrażenie.
-Mazda 6, bardzo mi się auto podoba, w pojedynku z E46 wybieram Madzie, ciężej znaleźć

Mam opcje na 2 Audi w okolicy, Mazdy bym musiał jeszcze szukać

Różne opinie o silnikach 2.0d, możecie coś dodać?, co sądzicie?

#pytanie #motoryzacja #samochody
H.....i - Mireczky, co byście wybrali:

BMW E46 2.0d 136KM vs Audi A6 C5 1.8T 150KM...

źródło: comment_pdIa779OAXSNJo8iU2S9mtkZsRAyliiW.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@NoSiemanko: @ykuleczka: No tak właśnie słyszałem...kwestia jeszcze tego czy po prostu będzie taka w okolicy, A6 mam okazje dobrze kupić z 1.8T który raczej w tym aucie jest polecany z tego co się rozeznałem i ładnie można go kręcić.

Ogólnie bardzo mi się w "audi" podoba :D
  • Odpowiedz
@Hadzi: Mazda mocno rdzewieje, już 3-4 letnie egzemplarze miały zjedzone nadkola, BMW - koszty części etc, Audi - pełny ocynk +tanie części (pasują z grupy VAG) no i wersja 1.8T czyli kompromis miedzy osiagami a spalaniem; aluminiowy wielowachacz z przodu - są tańsze zamienniki wiec nie dramatyzujmy.
  • Odpowiedz
Nie lepiej się każdym przejechać i samemu się przekonać co dla ciebie jest najlepsze? Widzę że do wyboru dajesz 2 diesle i jedną benzynę ( ͡º ͜ʖ͡º). Kup sobie BMW 328, lub a6 2.8 v6 i będziesz pan zadowolony.
@Hadzi:
  • Odpowiedz
@Hadzi: jak chcesz koniecznie sedana to popatrz też za VW Bora, pełny ocynk plus kolumny McPhersona z przodu, niesmiertelna wersja 1.9TDI, bogato wyposażone m.in. ESP,Climatronic,podgrzewane fotele, czujnik deszczu, lusterko fotochromatyczne
  • Odpowiedz