Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, gdzie Darcy Ward wyląduje? Zostanie w Toruniu, wybierze Gorzów, który musi ratować sezon, czy może wielka niespodzianka i ktoś inny, np. Sparta, chodzą pogłoski, że Rusko prowadzi jakieś negocjacje.
#zuzel
  • 17
@Annuncjo: stawiam mimo wszytko Torun. nie maja jakiejs szerokiej lawki wiec darcy sie przyda zeby byla walka o miejsce w skladzie co jest potrzebne jesci marza o wygraniu ligi. co wiecej jest tam holder z ktorym sie dobrze trzyma. ale jak bedzie zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bym obstawiał każdy klub, który chce się utrzymać. Nawet ostatnio podobno był widziany w Grudziądzu więc nie ma co na sto procent mówić że zostanie w Toruniu.
List intencyjny to za przeproszeniem o kant dupy można sobie rozbić ;p. Zarówno Grudziądz jak i Gorzów potrzebują wzmocnienia i to pewnie tam gdzieś wyląduje. Pytanie tylko kto da więcej kasy (który sponsor jest bardziej bogatszy).
@Annuncjo: Leon to najemnik, Darcy to nasz wychowanek i najlepszy kumpel z Chrisem. Prezes mowi jasno, ze bedzie zawodnikiem oczekujacym, chociaz mimo tego nie wykluczalbym opcji wypozeczenia do Grudziadza. Gorzow odpada calkowicie, Zmora mowi w najswiezszym wywiadzie, ze nie ma tematu. Sam Darcy na pewno tez by nie chcial do nich pojsc skoro biegali za nim z alkomatem.
@user512: żeby nie było, mnie też wydaje się i wydawało że Toruń to pewnie pierwszy wybór, tyle że wątpię, że w tym sezonie w Toruniu pojedzie, więc opcja Grudziądz prawdopodobna. Toruniowi brakuje jednak dobrego Polaka, bo jednak Miedziński to nie jest to. Zawsze to Toruń na kontrakcie zaoszczędzi, gdy go wypożyczy,, chociaż z ich szczęściem to może lepiej go zostawić.
@Annuncjo: Miedziak wroci do formy jak naprawi palce. Bardziej mnie martwi postawa Gingera. Nie wiem czy czytales wypociny Ostafy na temat Warda, smiech na sali - gosc wymyslil, ze Darcy dostal 100k i to go przekonalo. Co roku podaje sumy z kapelusza i predykcje rodem z Faktu.